Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 6
Svečių: 5
Vartotojų: 1
wilmaui16

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Įvykiai

„Užlėkė“!

Pilviškiai.lt   

Pilviškių krašto gyventojams teks sumokėti už vairavimą esant neblaiviems, net jei tai tik dviratis. Šį savaitgalį Kelių policija Vilkaviškio rajone vykdė policinę priemonę, tarp kitų nusižengusiųjų yra ir mūsų žemiečių.

Vytautas Stadalninkas, gim. 1964 m., gyvenantis Pilviškiuose, neblaivus vairavo dviratį, jam buvo nustatytas 1.67 promilių girtumas. O Vaidui Navickui, gim. 1958 m., gyvenančiam Ramoniškiuose, taip pat vairavusiam dviratį, nustatytas 1,84 promilių girtumas. Pagal LR ATPK 131 str. 7 d. jiems gali būti paskirta bauda nuo 500 iki 700 litų.

O pilviškietis Aurimas Matusevičius, gim. 1989 m., neblaivus ir neturėdamas teisės vairavo automobilį FORD. Patikrinus, jam nustatytas 1,63 promilių girtumas. Kadangi A. Matusevičius jau baustas už tokį pat nusižengimą, bus baudžiamas pagal LR ATPK 1302 str. (Pakartotinis transporto priemonių vairavimas, esant vairuotojams neblaiviems arba apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų), ir jam gresia administracinis areštas nuo dvidešimties iki trisdešimties parų su transporto priemonės konfiskavimu.

Kategorija: Įvykiai |
Peržiūrų: 1193
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2019-06-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License