Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Įvykiai

Badėsi peiliais

Naktį į sekmadienį Vilkaviškio centre peiliu subadyti du marijampoliečiai, o Pilviškiuose žiauriai sumuštas vaikinas.

Policijos pareigūnai dar tik bando atkurti nakties įvykius, mat nei sulaikytas įtariamasis T. S., kurio „žygdarbiai" ne kartą aprašyti „Santakoje", nei nukentėję marijampoliečiai atvirai kalbėti nelinkę. Aišku tiek, kad alkoholio bare padauginę jaunuoliai pradėjo konfliktuoti. Konfliktas kilo tarp vilkaviškiečių ir 26-ąjį gimtadienį šventusio marijampoliečio R. Š. bei jo draugo 29-erių T. P. Baro apsauga nepadoriai besielgusius jaunuolius paprašė išeiti. Aišku tiek, kad to nepakako aistroms nuraminti.

Apie 2.30 val. į policiją paskambinusi baro darbuotoja pranešė, kad J. Basanavičiaus aikštėje peiliu sužalotas vaikinas. Į įvykio vietą iškviesti medikai į ligoninę išvežė abu marijampoliečius. R. Š. buvo peiliu subadyta krūtinė širdies srityje, pilvas, ranka, T. P. perdurta nugara.

Medikams nerimą labiausiai kėlė R. Š. būklė. Baimintasi, ar vaikinui nebus sužaloti vidaus organai, širdis. Marijampolietis buvo skubiai operuotas. Medikai jo kūne suskaičiavo 14 durtinių žaizdų, iš kurių pavojingiausia – plaučių srityje. Vaikinas jau atgavęs sąmonę, jo būklė stabili.

Agresyviai nusiteikęs marijampolietis T. P. atsisakė bendrauti ir su policija, ir su Vilkaviškio medikais. Jam nustatyta pjautinė žaizda nugaros srityje. Po apžiūros jis išvežtas į Marijampolės ligoninę.

Beveik tuo pačiu metu į policiją paskambino pilviškietis. Žmogus pareigūnams pranešė, kad į jo namų duris beldžiasi nuogas, kruvinas jaunuolis, kuris prašo pagalbos. Nuvykę patruliai išgirdo, kad pilviškietį G. P. sumušė du iš matymo pažįstami vyrai. Kaip vėliau išsiaiškino policija, jau teisti marijampoliečiai 27-erių V. K. ir 29-erių K. S. labiausiai įsižeidė pavadinti gaidžiais. Šis žodis kalėjimo žargone – labai žeidžiantis.

Pareigūnams mušeikos aiškino, kad pilviškietis neva buvo skolingas 25 litus. Nusivežę už miestelio, jie taip sudaužė vaikiną, kad šį vargiai būtų atpažinę net artimieji. Mušę, spardę, ant galvos šokinėję ir savo egzekucija mėgavęsi girti sadistai sumuštą G. P. paliko, atėmę rūbus ir mobiliuosius telefonus. Sumuštas vaikinas vos pajėgė nueiti apie kelis šimtus metrų iki artimiausio gyventojo ir vidurnaktį paprašyti pagalbos.

G. P. šiuo metu gydomas Vilkaviškio ligoninės Chirurgijos ir traumatologijos-ortopedijos skyriuje. Sunkiausias sužalojimas – galvos kaulų lūžiai. Anot medikų, pilviškietis taip sumuštas, kad ant kūno nėra sveikos vietos. Tačiau vaikino būklė stabili.

Nusikaltimu įtariami marijampoliečiai K. S. ir V. K buvo sulaikyti tą pačią naktį.Autorius:„Santaka“

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=15868
Kategorija: Įvykiai |
Peržiūrų: 1262 | Raktažodžiai: įvykiai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2019-06-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License