Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 8
Svečių: 4
Vartotojų: 4
oraje69 , NeWSNox , melisahz4 , cathypd18

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Įvykiai

Sukčiai prisitaikė

Prie laikmečio aktualijų prisitaikantys sukčiai vėl nusitaikė į patiklius senukus.

Į redakciją paskambinusi pilviškietė pasakojo apie keistus svečius, prieš porą dienų aplankiusius jos anytą. Marti į namus spėjo sugrįžti pačiu laiku, kol anyta dar nebuvo spėjusi aferistui atiduoti pinigų.

Į pensinio amžiaus pilviškietės namus pasibeldęs jaunas vyras tikino atėjęs dėl kompensacijos. Mat visi pensininkai jau girdėjo, kad Vyriausybė nuo Naujųjų metų „apkarpys" pensijas. Tačiau šias pensininkų netektis neva pasirengusi kompensuoti Europos Sąjunga. Paskaičiavęs, kiek moteris neteksianti pensijos, aferistas pareiškė, kad į jos sąskaitą bus pervesti 6000 litų, tik jai dabar reikia sumokėti 1000 Lt grynaisiais PVM mokesčio. Pakišęs pasirašyti neva svarbius blankus su Europos Sąjungos simbolika, sukčius taip įtikino pagyvenusią moterį, beje, turinčią aukštąjį išsilavinimą, kad ši jau buvo pasirengusi atnešti pinigus ir laukti Europos Sąjungos „dovanų". Net nepatikliąją marčią aferistas bandė įtikinti siūlydamas telefonu pasikalbėti su tariamu rajono Savivaldybės atstovu. Solidžiai vieno skyriaus vedėju prisistatęs vyras „prašovė" – valdininko tokia pavarde mūsų Savivaldybėje nėra. Supratęs, kad pilviškiečių apgauti nebepavyks, sukčius spruko, kol moterys neiškvietė policijos.

Apie naująjį sukčiavimo būdą jau girdėję pareigūnai įtaria, kad taip veikia tie patys kalėjimų sukčiai, neseniai žmones apgaudinėję dėl tariamai į avarijas patekusių artimųjų ir prisistatinėję policijos pareigūnais.Autorius:Eglė KVIESULAITIENĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=16031
Kategorija: Įvykiai |
Peržiūrų: 1117 | Raktažodžiai: Kriminalai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Šeštadienis, 2019-12-07

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License