Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 4
Svečių: 3
Vartotojų: 1
melisahz4

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Įvykiai

Ugnyje žuvo aštuoniolikmetis

Eglė MIČIULIENĖ

Antradienio naktį Pilviškiuose įvyko labai skaudi nelaimė. Kilus gaisrui žuvo vos prieš tris mėnesius pilnametystės sulaukęs vaikinas. 

Gegužės 25-ąją, 4.30 val. nakties, ugniagesiai gavo pranešimą, jog Pilviškiuose, Vilniaus gatvėje, dega individualus gyvenamasis namas. 

Atvykus ugniagesiams, nedidelio mūrinio pastato vidus ir stogas degė atvira liepsna. 

Apmalšinę ugnį gaisrininkai su kvėpavimo aparatais įėjo į vidų. Pirmame aukšte, kambaryje prie lovos, rastas apdegusio žmogaus kūnas. Paaiškėjo, jog tai buvo šį kovą aštuonioliktąjį gimtadienį atšventęs Andrius Paškevičius. 

Šio vaikinuko gyvenimas nelepino. Tris sūnus pagimdžiusiai jo mamai Dalei Paškevičiūtei dėl asocialaus gyvenimo būdo atimta teisė auginti savo vaikus. Vyriausiasis sūnus Andrius buvo perduotas į Kybartų specialiosios mokyklos globos grupę. 2007 metais teismo nutartimi penkiolikmečio Andriaus, kaip ir dviejų jaunesnių jo brolių, globa patikėta Bačkiškių kaime, Keturvalakių seniūnijoje, gyvenančiai močiutei. 

Vaikai augo globojami bei prižiūrimi tvarkingai gyvenančių senelių, tačiau neretai atvažiuodavo ir pas Pilviškiuose įsikūrusią mamą. Vyriausiasis Andrius paskutiniu metu ten ir gyveno. Aštuoniolikmetis niekur nesimokė, uždarbiavo Pilviškiuose pas žmones. 

Kaimynai visus tris berniukus apibūdino kaip darbščius ir gana tylius vaikus. Jie, pasak pilviškiečių, prie namų pjaudavo žolę, dirbdavo kitus ūkio darbus. Pastarosiomis savaitėmis motinos kieme berniukai su seneliu tvarkė aplinką, patys darėsi krepšinio lentą. 

Keturiasdešimtmetei vaikų mamai tiek kaimynai, tiek socialiniai darbuotojai ir pedagogai negailėjo karčių žodžių. Moters namuose nuolat vykdavo išgertuvės, linksmybės. 

Ir nelaimės išvakarėse namelyje ilgai degė šviesa, prieš tai žmonės matė D. Paškevičiūtę, besinešančią namo alkoholio. 

Manoma, jog skaudžią nelaimę Pilviškiuose prišaukė neatsargus rūkymas. Iš gaisro plitimo pėdsakų ir pačios motinos parodymų sprendžiama, jog aštuoniolikmetis lovoje rūkė ir ją padegė. 

D. Paškevičiūtė pareigūnams teigė, kad naktį, pajutusi dūmus, bandė atidaryti kambario, kuriame miegojo Andrius, duris, tačiau iš ten pliūptelėjo ugnis. Moteris su savo draugu išlėkė į lauką. Tik po gero pusvalandžio į dūmų pilną kambarį įėję ugniagesiai rado ant žemės sukniubusį vaikiną. 

Šiemet tai – jau antra gaisro auka mūsų rajone. Vasario mėnesį užsiliepsnojus namui sudegė 51 metų kybartietis Z. Barzdaitis.

null

Gaisro metu sudegė namo vidus bei stogas, o viename iš kambarių ugniagesiai rado jauno vaikino Andriaus Paškevičiaus kūną.
Romo ČĖPLOS nuotr.
Autorius:Eglė MIČIULIENĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=17495
Kategorija: Įvykiai |
Peržiūrų: 1727 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: įvykiai
Viso komentarų: 1
2010-09-24 Spam
1. deividas
netiesa cia nx ta jo pati motina jy padege ir islekus y lauka juokesi ir sake taijp tau ir gerai prisigere su tuo jobariu sunus pamaise jiem atlikt lytinius santykiu tai ir padege rasim ta jos drauga nx uzmusim blet ta pyderasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2019-06-20

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License