Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 3
Svečių: 2
Vartotojų: 1
monabs1

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Įvykiai

Sunaikintas dar vienas „velnio lašų“ fabrikėlis

©Vilkaviškio PK  2011-03-14

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai šio savaitgalio vėlų vakarą, netikėtai pasirodę negyvenamo namo tarpduryje, sudrumstė Pilviškių miestelio sugyventinių J. K. ir A. S. naminės degtinės gamybos procesą. Apie „velnio lašų" įrengtą fabrikėlį Pilviškių miestelyje, apylinkės inspektorius informacijos turėjo iš anksčiau ir dvi paskutines savaites akylai stebėjo negyvenamą namą. Pamatę pareigūnus, porelė sutriko ir nors buvo perspėti, kad yra sulaikomi už nusikalstamos veikos darymą, A. S. palikęs savo sugyventinę, per duris puolė į tamsą. Policijos pareigūnas bėglį vaikėsi apie 2 kilometrus, tačiau A. S. iš anksto gerai numačiusiam atsitraukimo kelius per tvoras į laukus tą vakarą pavyko pasprukti. A. S. bet kokiomis pastangomis stengėsi nebūti pareigūnų sulaikomas, mat šių metų kovo mėnesį už tokią pat savo „gamybinę" veiklą jau stojo prieš teismą Marijampolės rajono apylinkės teisme ir buvo nuteistas, nors nuosprendis dar ir neįsiteisėjęs.

Negyvenamame name iš viso rasta ir paimta 1400 litrų, supilstytų į plastikines talpas kaip įtariama brogos (raugalo) naminei degtinei gaminti, apie 30 litrų dar ką tik pagamintos, kai įtariama naminės degtinės bei aparatas naminei degtinei gaminti. 

Nors gaminęs „velnio lašus" A. S. tą vakarą nuo policijos pareigūnų ir pabėgo, tačiau nuo baudžiamosios atsakomybės pastarajam pabėgti tikrai nepavyks. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, pagal LR BK 201 str. ir abiems sugyventiniams gresia baudos arba laisvės atėmimas iki dviejų arba penkerių metų, arba viešieji darbai ir laisvės apribojimas.

Gyventojams dėkojame už suteiktą informaciją ir laukiame daugiau pranešimų
Tel. Nr. 66 090.Autorius:Vilkaviškio PK

Šaltinis: http://www.policija.lt/vilkaviskiopk
Kategorija: Įvykiai |
Peržiūrų: 1190 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: Policija, nusikaltimai, Pilviškiai
Viso komentarų: 1
2014-01-03 Spam
1. Dion
Čia Lietuva su savo teismais tyrėjais ir prirorokaus! Dorų, mylinčių ir atsidavusių savo darbui ir žmonėms, čia nereikia! Jie net netiki, kad tokių gali būt, nes patys yra visai kitokie. Jie juk sprendžia pagal save!Jau tiek daug yra pasakyta apie mūsų teisėsaugą, grubią ir neteisingą, laikančią save visagaliais. Jie nežino ir nesuprata, kaip galima mylėti žmones.Nejaugi jie dar ilgai karaliaus? Būtinai reikia keisti įstatyus. Reikia sutramdyti tą devyngalvį slibiną!Kur jūs, seimo nariai? Ar ir šioje byloje negalite įsikišti, o ne palikti spręsti viską galinčiai teisėsaugai?Atsibuskite pagaliau!

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Pirmadienis, 2019-07-22

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License