Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Įvykiai

Pilviškių šventėje nukentėjo ir seniūnas

2011-08-30

Sekmadienį Pilviškiuose vykusios šventės metu pareigūnams darbo netrūko. Medikų pagalbos prireikė net pačiam seniūnui Vytautui Judickui, informuoja rajono laikraštis "Santaka"

Šventėje budėję keli pareigūnų ekipažai į dienos pabaigą vos spėjo tramdyti neblaivius išsišokėlius. Nenurimusieji vietoje buvo išgabenti į Vilkaviškyje esančią laikinojo sulaikymo kamerą.

Du įsiaudrinę šiauliečiai Pilviškiuose elgėsi kaip tikri „ereliai". Pėdinę viduriu gatvės ir įspėti dėl trukdymo eismui pusamžiai vyrai į policininkus nukreipė visą „tulžį": iškoneveikė juos necenzūriniais žodžiais ir bandė net muštis. Tačiau vyrams teko nurimti, kai pareigūnai panaudojo elektrinį impulsinį prietaisą „Tazer". Paragavę elektrošoko, svečiai noriai sėdo į pareigūnų automobilį.

Dar vienas „drąsuolis" į komisariatą atvyko gelbėti kameron patekusio draugo. Viešoje vietoje nerimęs neblaivus pilviškietis netrukus taip pat atsidūrė kameroje.

Apie 23 val. į ligoninę kreipėsi R. P., kurią bešokančią miestelio šventėje užpuolė nepažįstamas vyras. Sugriebęs už pečių, jis stipriai laikė besipriešinančią merginą, o šiai nenurimus užlaužė dešinę ranką. Dėl stipraus skausmo R. P. kreipėsi į medikus.

Šventei pasibaigus, medikų pagalbos prireikė ir Pilviškių seniūnui Vytautui Judickui. Apie 2 val., jau ardant prekybininkų palapines bei išnešant kėdes, organizatoriams trukdyti pradėjo du iš pažiūros neblaivūs jaunuoliai. Bandęs juos nuvyti seniūnas sulaukė pasipriešinimo. Vienas jaunuolių trenkė V. Judickui į veidą ir prakirto nosį. Žaizdą teko siūti. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.Autorius:"Santaka"

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=21881
Kategorija: Įvykiai |
Peržiūrų: 1329 | Komentarų: 4 | Raktažodžiai: seniūnas, įvykiai, Pilviškiai
Viso komentarų: 4
2011-11-19 Spam
4. jomajo
kiek girdejau kad jis pats sumuse jauna vaikina danti ismuse ar nuskele. ir zada to nepilnamecio mama apdukcija issiimti....kada Pilviskiuose tvarka nors kokia bus ? keliai asfaltuoti suremontuotas darzelis mokyklos zaidimu aiksteles ir taip toliau. turetume aptarineti jo nuveiktus gerus darbus bet...................ar teko pas ji pagalbos kreiptis ? man teko. bet kad butu ka padejas.

2011-10-01 Spam
3. jomajo
seniai laikas keisti butu ji. daugiau nieko gero ne teko apie ji girdeti. tai susimuse del svetimos "bobos" per svente tai dabar vel gavo. visi geri darbai ir baigesi jo....... gal ko nezinau apie ji pasidalinkite info. bet kad Pilviskiai apleisti tai faktas.

2011-10-01 Spam
2. jomajo
Apie seniuna gerai arba nieko.....tai gal patylesiu.. :) :) :0

2011-09-01 Spam
1. Gitana
Ruta P. uzpuole ne koks nepazystamas o Krakauskas,kuris jau buvo teistas uz toki pat nusikaltima....Kaip jam ne geda musti jauna neigalia mergina....Tikiuosiu sjis susilauks grieztos bausmes!

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Antradienis, 2018-10-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License