Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Įvykiai

Gaudė „velnio lašų“ gamintojus, gabentojus ir laikytojus
2012-02-12

Vilkaviškio policijos komisariato viešosios policijos prevencijos poskyrio pareigūnai reguliariai tikrina gaunamą informaciją apie rajono gyventojus užsiiminėjančiais nelegalia spirito, naminės degtinės, bei kitų stiprių alkoholinių gėrimų gamyba, laikymu, gabenimu, bei prekyba. Paskutiniu laiku informacija apie minėtos srities „verslininkus" daugumoje pasitvirtindavo. Nuvykus pagal turimą informaciją paprastai buvo fiksuojami lengvesni ar sunkesni įstatymų pažeidimai.

Sausį policijos pareigūnai ne veltui apsilankė pas K.S. gyvenantį Stirnėnų k., Pilviškių sen., Vilkaviškio r., kur ūkiniame pastate rado aparatą naminei degtinei gaminti, vieną 1,5 ltr. bei vieną 2 ltr. talpos plastikinius butelius su skaidriu skysčiu turinčiu naminės degtinės kvapą.

Taip pat tikrinant gautą informaciją apie tai, kad R. N. gyv. Rimavičių k., Gižų sen., Vilkaviškio r. savo namuose gamina ir laiko naminę degtinę, nuvykę pareigūnai gyvenamojo namo kambaryje rado aparatą, galimai skirtą naminei degtinei gaminti.

O besibaigiant 2011 metams policijos pareigūnai darbavosi Pilviškiuose ir pas pilietį G.B., gyvenamajame name buvo rasti du po 2,5ltr. ir vienas 5ltr. talpos plastikiniai buteliai su skysčiu turinčiu stiprų alkoholio kvapą.

Pagal minėtas veikas policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 201 straipsnį ( neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gerimų ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas turint tikslą realizuoti ar realizavimas). Už šią nusikalstamą veiką LR BK numatyta bauda, areštas ar laisvės apribojimas iki dviejų metų.

Policijos pareigūnai prašo sąžiningų gyventojų apie neteisėtą ir nusikalstamą veiklą pranešti telefonais 8-342 66 090; 8-342 20 182; ar bendruoju pagalbos telefonu 112. Už anonimiškumą garantuojama.


Autorius:Vilkaviškio r. PK

Šaltinis: http://www.policija.lt/vilkaviskiopk
Kategorija: Įvykiai |
Peržiūrų: 2834 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: naminė degtinė, Policija, Stirnėnai
Viso komentarų: 1
2012-08-09 Spam
1. Kader
siaip Kovas 9 d, 2010Sutinku, kad moteris ir vyras turi uztrdbii vienodai uz ta pati darba. Bet visiskos lygybes, mano nuomone, niekada nebus ir negali buti. Ne del to, kad vienas is ju blogesnis ar geresnis, kvailesnis ar protingesnis, o del to, kad jie paprasciausiai skiriasi ju fiziologija, mastymas. Yra dalyku, kuriu vyras niekada negaletu padaryti, tik moteris pvz. gimdyti ir maitinti vaikus. O siuolaikineje visuomeneje, toks jausmas, taip kovojama uz lygybe, kad isskirtiniais moters ir vyro bruozais nebutu pasinaudota, o atvirksciai, jie niveliuojami kazkur, velnias zino kur. Kam? Vardan tuscio teiginio kad turi buti igyvendinta lygybe ?

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License