Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Įvykiai

Vilkaviškio policijos pareigūnai aplankė Pilviškių „šešėlinius verslininkus”
2013-06-13

2013 m. birželio 11 d., Vilkaviškio r. PK Prevencijos poskyrio pareigūnai,  tikrindami gautą informaciją, aplankė Pilviškių „šešėlinius verslininkus”, neteisėtai prekiaujančius cigaretėmis ir alkoholiniais gėrimais.

Pas Statybininkų gatvėje gyvenantį V.J. vykdant kontrolinį pirkimą buvo įsigyti du pakeliai cigarečių „Denim Red”. Patikrinus V. J gyvenamąsias patalpas buvo rasta dar 6 pakeliai cigarečių „NZ gold super slim" su baltarusiškom banderolėm ir 1 pakelis cigarečių „Denim red". Viso buvo paimta 9 pakeliai įvairių rušių cigarečių, kurie užantspauduoti išėmime dalyvavusių asmenų parašais ir paimti saugoti Vilkaviškio r. PK.

Gedimino gatvėje pas V.L. buvo nusipirktas vienas pakelis cigarečių „Fest” su baltarusiška banderole, bet po to dar surasta 30 pakelių  „Denim blue", 60 pakelių „Fest", 30 pakelių „Jing Ling", 30 pakelių „NZ black", 70 pakelių „Compliment" viso 221 pak.

V.A., gyvenanti Birutės gatvėje, pardavė vieną pakelį „Fest”, jos namuose rasta 7 pakeliai „Denim blue" ir 10 pakelių „Fest", viso 18 pakelių kontrabandinių cigarečių.

V.B., gyvenantis Kosmonautų gatvėje, pardavė 1 litro talpos butelį „Teisybės stiprusis”, o namuose pardavimui laikė dar 7 butelius alaus.

A.N., gyvenanti Pilviškių seniūnijos Alksnėnų kaime, pardavė 2 pakelius „Denim Red” ir namuose laikė 38 pakelius kontrabandinių cigarečių.

Policija dėkoja pilietiškiems gyventojams ir prašo informuoti apie pastebėtus ar daromus teisės pažeidimus. Turint informacijos apie nelegaliai gabenamus, laikomus ar realizuojamus tabako bei alkoholio gaminius prašome  pranešti telefonais 8-342-66090, 8-342-20182 ar bendruoju pagalbos telefonu 112. Anonimiškumas garantuojamas.
Autorius:Vilkaviškio R. PK

Šaltinis: http://www.policija.lt/tvs/v/?acc_id=137&lan_id=lt&sky=29&nau_id=21630
Kategorija: Įvykiai |
Peržiūrų: 1444 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: Policija, Pilviškiai
Viso komentarų: 1
2013-06-14
1. czzcz
Ir taip sunku visiem, tegul daugiau tokiu zmoniu, nuo to daugumai tik geriau. Alyvinis uzdirbo 50+50 iskusdamas du :)

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License