Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Įvykiai

Įvykiai Pilviškių seniūnijoje

2013-11-16

Sudegė būstas

Lapkričio 13 d. į Pilviškių seniūniją buvo iškviesti ugniagesiai. Apie 21 val. buvo pranešta, jog Sarmačinų kaime kilo gaisras.

Atvykę gelbėtojai rado pleškantį medinį 8 m² statinį. Sudegė ir nedidelis pastatas, ir jame buvusi lova bei įvairūs rakandai.

Paaiškėjo, jog kažkieno sodybos teritorijoje buvo įsikūręs gyvenamosios vietos neturintis J. Č.

Savo namus tame pačiame kaime vyriškis prieš daugelį metų prarado per gaisrą, tad dabar apsistojo apleistoje teritorijoje, kur iš buvusios malkinės susirentė pašiūrę. Ten ir gyveno, kol palaikių namų neprarijo ugnis, sukelta, kaip spėjama, numestos nuorūkos arba degančios žvakės.

Pats žmogus liko gyvas ir nenukentėjo, nes išeiti iš degančio statinio jam padėjo gaisrą pastebėjęs kitas kaimo gyventojas.


Mušė ir grasino

Ketvirtadienį patirtų patyčių ir smurto alksnėniškis neužmirš ilgai.

Apie 18 val. pas 54-erių G. K. atvykę pažįstami T. J., V. M. ir dar pora vyrų, kurių šeimininkas gerai nepažįsta, atsivežė alkoholio. Visi drauge susėdo už stalo, bendravo. Tačiau netrukus tarp sugėrovų kilo konfliktas. Kaip vėliau pareigūnams aiškino sulaikytieji, G. K. pats kaltas, kad „prisišnekėjo".

„Įkrėtę" šeimininkui svečiai pasišalino, bet pakeliui nusprendė, jog G. K. gali kreiptis į policiją, o tada būsią nekas. Todėl kompanija netrukus grįžo ir pareikalavo šeimininko atiduoti mobilųjį telefoną. Bet to buvo negana. Vyrai įsisodino G. K. į automobilį, nusivežė į negyvenamą sodybą Jurkšų kaime ir vėl mušė. Vėliau surištą įmetė į bagažinę, nugabeno prie upės ir liepė bristi į šaltą vandenį, grasino užmušti. Tik baigę egzekuciją smurtautojai sugėrovą paleido.

Grįžęs į namus G. K. rado išverstas duris, išvartytus baldus, išmėtytus drabužius. Kompanija ne tik nusiaubė namus, bet ir išsivilko tuščią dujų balioną.Autorius:„Santaka”

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=29426
Kategorija: Įvykiai |
Peržiūrų: 1324 | Raktažodžiai: nelaimės, kriminalas, įvykiai, Pilviškiai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2018-11-16

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License