Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 7
Svečių: 6
Vartotojų: 1
soniarw18

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Įvykiai

Straipsnių kategorijoje: 129
Rodoma straipsnių: 91-100
Puslapiai: « 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 »

Rūšiuoti pagal : Datą · Pavadinimą · Komentarus · Peržiūras
Įvykiai

©„Santaka"  2010-05-27

Eglė MIČIULIENĖ

null

Antradienio naktį Pilviškiuose įvyko labai skaudi nelaimė. Kilus gaisrui žuvo vos prieš tris mėnesius pilnametystės sulaukęs vaikinas. 

Gegužės 25-ąją, 4.30 val. nakties, ugniagesiai gavo pranešimą, jog Pilviškiuose, Vilniaus gatvėje, dega individualus gyvenamasis namas. 

Atvykus ugniagesiams, nedidelio mūrinio pastato vidus ir stogas degė atvira liepsna. 

Apmalšinę ugnį gaisrininkai su kvėpavimo aparatais įėjo į vidų. Pirmame aukšte, kambaryje prie lovos, rastas apdegusio žmogaus kūnas. Paaiškėjo, jog tai buvo šį kovą aštuonioliktąjį gimtadienį atšventęs Andrius Paškevičius.

Peržiūrų: 2009 | | Komentarai (1)

Įvykiai

2010-05-26

PD prie VRM info.

Gegužės 25 d. apie 5 val. Vilkaviškio r., Pilviškiuose, Vilniaus g., D.P. (gimusi 1970 m.) name, kilo gaisras, kurio metu žuvo sūnus A.P. (gimęs 1992 m.) ir sudegė pastatas. Įtariama, kad gaisras kilo dėl A.P. neatsargaus rūkymo lovoje.

Peržiūrų: 1470 | | Komentarai (1)

Įvykiai

©„Santaka" 2010-05-18

nullPasidegė lovą 

Sekmadienio naktį ugniagesiai gavo pranešimą apie tai, jog Pilviškiuose dega gyvenamasis namas. 

Gaisras Vilniaus gatvėje kilo po 1 val. nakties. 

Į pagalbą atskubėję Pilviškių gaisrininkai rado kambaryje degančią seną sofą. Panaudojus švirkštą gaisras buvo užgesintas, apdegusi sofa išnešta į lauką. Gaisro metu aprūko kambario sienos. Vilkaviškio PGT ir Antanavo ugniagesių komandos buvo atšauktos. Gaisrą sukėlė pats namo šeimininkas A. L., neatsargiai rūkydamas lovoje.

Peržiūrų: 1426 | | Komentarai (0)

Įvykiai

©„Santaka"  2010-05-08

Naktį į penktadienį Pilviškiuose apvogta parduotuvė.

Apie 4 val. UAB „Gintvilma" direktorius G. D. į savo mobiliojo ryšio telefoną gavo balso pranešimą, kad suveikė parduotuvės, esančios Vasario 16-osios gatvėje, apsaugos signalizacija. Atbėgęs prie parduotuvės, esančios už poros šimtų metrų nuo jo namų, direktorius pastebėjo, kad atluptos ir pakeltos apsauginės žaliuzės, išdaužti lango stiklai, sulaužytas lango rėmas, o parduotuvės viduje mėtosi cigarečių blokai.

Pirminiais duomenimis, iš parduotuvės dingo tik cigarečių.

Peržiūrų: 1251 | | Komentarai (0)

Įvykiai

„Santaka"  2010-04-24

Eglė KVIESULAITIENĖ

Trečiadienį kelyje Vilkaviškis–Alksnėnai įvykusioje avarijoje sužalotas vairuotojas.

Apie 9.30 val. keliu Vilkaviškis–Alksnėnai „Peugeot Boxer" vairavęs pilviškietis S. B. laiku nepastebėjo ta pačia kryptimi važiavusio ir kelyje sustojusio „Peugeot 406", kurį vairavo vilkaviškietis B. S. „Peugeot Boxer" rėžėsi į stovėjusį automobilį.

Avarijos metu nukentėjo „Peugeot Boxer" vairavęs S. B. Jis patyrė galvos traumą. 38-erių vyras išleistas gydytis ambulatoriškai.

Peržiūrų: 1262 | | Komentarai (0)

Įvykiai

©„Santaka"  20100-04-01

Eglė KVIESULAITIENĖ

Antradienio naktį Pilviškiuose sumuštas jaunuolis. 
Apie 2 val. namo ėjęs dvidešimtmetis S. M. prie aikštės, Vasario 16-osios gatvėje, sutiko tris iš matymo pažįstamus jaunuolius. Kilus konfliktui, jaunuoliai gerokai aptalžė S. M. Jam lūžo delnakaulis. Kol kas policija aiškinasi, dėl kokių priežasčių kilo muštynės ir kuri pusė jas inicijavo.

Peržiūrų: 1390 | | Komentarai (0)

Įvykiai

Sekmadienį Pilviškiuose peiliu sužalotas žmogus.

Su durtine žaizda krūtinės srityje 36-erių L. K. į ligoninę pristatytas apie 20 val. Vyras skubiai operuotas. Medikai konstatavo, kad pilviškiečiui perdurti plaučiai. Suteikus pagalbą, jis išgabentas gydyti į Kauno medicinos universiteto klinikas.

Pareigūnų apklaustas L. K. nežinojo motyvo, dėl ko jį, apie 19.30 val. ėjusį gatve, užpuolė iš matymo pažįstamas D. D. Pavijęs L. K., nieko nesakydamas D. D. kažkokiu daiktu dūrė vyrui į dešinį šoną.

Sužalotas pilviškietis spruko nuo užpuoliko ir tik tuomet pastebėjo, kad jo šonas kruvinas, pajuto skausmą.

Policija iškart sulaikė 35-erių D. D. Ne kartą teistas pilviškietis buvo visiškai girtas (2,69 prom.). Jis neigė puolęs L. K. ir jį sužalojęs.

Peržiūrų: 1348 | | Komentarai (2)

Įvykiai

©„Santaka"  2010-03-20

Eglė KVIESULAITIENĖ

Rastas negyvas

Antradienį Našiškių kaime (Pilviškių sen.) ant kelio rastas sušalęs žmogus.

Apie 10 val. keliu važiavę žmonės sniege rado negyvą 65-erių Valentiną Skerniškį. Kūną apžiūrėję pareigūnai išorinių smurto žymių nerado, tad iškart atmesta versija, kad žmogus kelyje galėjo būti partrenktas automobilio.


Peržiūrų: 1377 | | Komentarai (0)

Įvykiai

©„Santaka"  2010-03-13

Eglė KVIESULAITIENĖ

Antradienį netikėtai kelius vėl užklojusi sniego danga tapo ne vienos avarijos priežastimi.

Apie 16 val. slidžiame kelyje Vinčai–Pilviškiai–Vilkaviškis automobilio „Fiat Stilo" nesuvaldė V. G. Automobilis perskriejo kelio sankasą ir įlėkė į kanalą. Iš vandens automobilį padėjo ištraukti į pagalbą pakviestas ūkininkas su traktoriumi. Avarijos metu vairuotoja nenukentėjo, tačiau automobilis apgadintas.

Peržiūrų: 2244 | | Komentarai (0)

Įvykiai

©„Santaka"  2010-02-25

Eglė KVIESULAITIENĖ

Pirmadienį Opšrūtų kaime (Pilviškių sen.) apiplėšta senutė.

Apie 16 val. viena gyvenanti aštuoniasdešimtmetė I. R. išgirdo brazdesį prie užrakintų laukujų durų. Netrukus užraktas buvo išlaužtas ir į senolės namus įsigavo du kirviu nešini jaunuoliai. Jų nesulaikė nė kitos, kabliu iš vidaus užkabintos, durys. Vyresnysis, 22-ąjį gimtadienį netrukus švęsiantis to paties kaimo gyventojas P. Ž., reikalavo iš šeimininkės pinigų ir grasino rankoje laikytu kirviu.

Peržiūrų: 1320 | | Komentarai (0)

Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Šeštadienis, 2021-10-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License