Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 9
Svečių: 7
Vartotojų: 2
valarieby18 , elnoraiu3

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Istorija

Ką „Santaka” rašė liepos 17 dieną
1957 m. „Premijos linų augintojams“. 
„Gegužės pirmosios“ kolūkio linų augintojai už pernai išaugintus linus gavo 360 tūkstančių rublių pajamų. Visuotiniame kolūkiečių susirinkime buvo nubalsuota skirti pinigines premijas geriausiems kolūkio linų augintojams: kolūkiečiams, brigadininkams. Daugiausia darbadienių prie linų išdirbę kolūkiečiai gavo po 200 rublių, laukininkystės brigadininkai – po 2200–1300 rublių. Nemažas premijas gavo ir kiti. 

1969 m. „Mūšio už duoną išvakarėse“ 

Šį sezoną į laukus išvažiuos daugiau kaip 30 naujų kombainų. Juos belieka tik sutvarkyti, suvaržyti. Visos kitos mašinos reikalauja didesnio remonto. Šiuo metu kombainininkus būtina atleisti nuo pašalinių darbų. Jie privalo ruoštis javapjūtei. Neteisingai elgiasi Paežerių kolūkio vadovai. Čia būsimasis kombainininkas paskirtas vežti pieną.

1991 m. „Tokia tvarka“ 
Nuo liepos 1 dienos pradėjo galioti visoje Respublikoje vienodi talonai svarbiausioms prekėms – miltams, druskai, cukrui (talonai Nr. 1, 2, 3). Už taloną Nr. 4 parduodamos cigaretės. Pirkėjus piktina ne talonai, o jų pateikimo tvarkos nežinojimas. Perkant cukrų antroje talono pusėje turi būti užrašyta pirkėjo pavardė, vardas, tėvo vardas, adresas ir paso serija bei numeris. Būtina su savimi turėti ir pasą.

2001 m. „Išvažiuojamasis posėdis gali tapti tradicija“ 
Pilviškių vidurinės mokyklos pedagogai nutarė vienu šūviu nušauti du zuikius: pasižvalgyti po Dzūkijos kraštą ir aptarti mokyklos reikalus. Džiugi tendencija, kad moksleiviai vis drąsiau renkasi valstybinius egzaminus. Šiemet jie sudarė 53 proc. visų laikytų egzaminų, pernai – 41 proc. Kai kurių laikiusiųjų darbai buvo itin gerai įvertinti. Ne veltui švietimo ir mokslo ministras A.Monkevičius išskyrė Pilviškių vidurinę mokyklą iš kitų kaimo mokyklų už gerus valstybinių egzaminų rodiklius.
Autorius:"Santaka"

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=6992
Kategorija: Istorija |
Peržiūrų: 1098
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2020-05-27

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License