Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Mokyklos gyvenimas

Už surinktas plastiko atliekas - kelionė į „Vichy“ vandens parką

2011-11-22

Ar žinote, kad gali būti perdirbama iki 60% atliekų, išmetamų į bendrą šiukšlinę? Tuo turėjo progos įsitikinti Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos" gimnazijos mokiniai, rinkdami ir rūšiuodami plastikinius butelius, pakuotes, plastmasinius indelius.

Vilkaviškio rajone 2011 metais akcija „Eko–mokykla" vyko pirmą kartą ir jos nugalėtojais tapo Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos" gimnazijos mokiniai, surinkę net 135 kilogramus rūšiuoti tinkamo plastiko. Komunalinių paslaugų ir ekologijos bendrovė „Ecoservice", kuri ir organizavo šią akciją, nugalėtojams įteikė tai patvirtinantį dokumentą ir 30 bilietų visai dienai  „Vichy" vandens pramogų parke. 

Taigi, sulaukę rudens atostogų, lapkričio 3 dieną 30 aktyviausių, daugiausiai plastiko atnešusių gimnazijos mokinių iš 6, 8 kl., I–IV gimn. klasių, išvyko į Vilnių. Tokios pramogos mokinių tarpe yra populiarios ir labai mėgstamos, todėl prizas patiko visiems. Laikas parke prabėgo labai greitai ir nepastebimai. Nors dauguma ten buvo jau ne pirmą kartą, įspūdžių ir nuotykių patyrė kiekvienas.  
Gimnazistų vardu noriu padėkoti bendrovės „Ecoservice" atstovams už tokią puikią dovaną ir neužmirštamą dieną. Manau, kad tai puikus paskatinimas visiems mokiniams ir toliau aktyviai dalyvauti panašiose akcijose. 

Nedidelės mūsų visų pastangos gali labai daug pakeisti. Vykdydami panašias aplinkosaugines veiklas, padėsime tausoti gamtos išteklius. Nelikime abejingais!

Justina Valiūnaitė
Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos" gimnazijos IIa  gimn. klasė


Kategorija: Mokyklos gyvenimas |
Peržiūrų: 2548 | Raktažodžiai: Pilviškiai, gimnazija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-14

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License