Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 3
Svečių: 3
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Mokyklos gyvenimas

Pilviškiuose rajono mokyklų pradinukai kalbėjo spalvomis

2012-04-23

Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos" gimnazijoje įvyko kūrybinis dailės konkursas pradinukams „Kalbu spalvomis". Dalyvavo 3-4 klasių mokiniai iš įvairių rajono mokyklų: Pilviškių „Santakos" gimnazijos, Vilkaviškio pradinės, Vilkaviškio pagrindinės, Pajevonio pagrindinės, Sūdavos vidurinės, Virbalio vidurinės mokyklų, Kybartų „Saulės" progimnazijos.

Nuo ankstyvo balandžio 17 dienos ryto Pilviškių gimnazijoje plušėjo pradinukai ir jų mokytojos. Jie ruošėsi sutikti svečius. Koridoriaus sienas puošė mokinių piešiniais, sustatė molbertus. Atvykstančius dalyvius ir kitus svečius pasitiko dailininkės rūbais pasipuošusi mokytoja Nemyra Gardauskienė ir ketvirtokai, apsirengę spalvinukais. Akordeonu gimnazijos fojė grojo penktos klasės mokinys Vilius Kvederavičius. Visi galėjo pasigrožėti dailės mokytojos Vaidutės Diržiuvienės karpinių paroda. Aktų salėje svečius pasveikino spalvinukai ir direktoriaus pavaduotoja Skirmutė Juškevičienė. Ji pristatė konkurso vertinimo komisiją, kurią sudarė Vilkaviškio sav. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Ingrida Meseckienė, Pilviškių „Santakos" gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Skirmutė Juškevičienė, gimnazijos dailės mokytoja Vaidutė Diržiuvienė ir III gimn. klasės mokinys Tadas Lenčiauskas. Netrukus keturiolika mažųjų dailininkų kibo į darbą. Aktų salėje tvyrojo kūrybinė nuotaika ir jaudulys. Vaikai kalbėjo spalvomis klausydami įvairios muzikos, naudodami savo pasirinktą techniką. Gera buvo stebėti mažųjų dailininkų rankas ir popieriaus lapus, kuriuose vienas po kito atsirado maži stebuklai.

Kol mokiniai kūrė savo darbus, mokytojams buvo surengta trumpa pažintis su gimnazijos dailės kabinetu, kuriame svečius pasitiko mokytoja Vaidutė Diržiuvienė. Ji pristatė savo paruoštą metodinę priemonę pradinukams „Spalvos ir spalviukai", kurią mielai dovanojo visiems svečiams.

Vertinimo komisijai teko nelengvas darbas, nes mažųjų piešiniai pranoko lūkesčius. Konkurso pabaigoje koncertavo gimnazijos šokėjai ir mažieji dainorėliai. Po koncerto buvo paskelbti rezultatai. Konkurso laureate tapo Gabija Guntoriūtė (mokytoja Laima Kriščiūnienė) iš Kybartų „Saulės" progimnazijos, diplomantų vardus pelnė Gertrūda Šimčikaitė (mokytoja Rima Kijauskienė) iš Vilkaviškio pradinės mokyklos, Kamilė Ožalaitė (mokytoja Vilija Buividavičienė) iš Virbalio pagrindinės mokyklos, Agnė Jašinskaitė (mokytoja Aldona Mikalauskienė) iš Pilviškių „Santakos" gimnazijos.

Kiti mokiniai tapo nominantais ir buvo apdovanoti už išradingumą, kūrybiškumą, eksperimentavimą ir kt.

Pilviškių „Santakos" gimnazijos pradinių klasių metodinė grupė už nuoširdų palaikymą, paskatinimą, gražius žodžius dėkoja Vilkaviškio sav. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyresniajai specialistei Ingridai Meseckienei, Pilviškių „Santakos" gimnazijos administracijai. Už paramą ir prizus vaikams – Vilkaviškio sav. Švietimo, kultūros ir sporto skyriui, Bartninkų Jono Basanavičiaus vidurinės mokyklos pradinių klasių metodinei grupei. Ačiū visiems dalyviams ir jų mokytojams.Daugiau nuotraukų galima pamatyti „Santakos” gimnazijos galerijoje.
Autorius:Rūta Bakūnienė

Šaltinis: http://www.pilviskiai.lm.lt/?sid=1&id=168
Kategorija: Mokyklos gyvenimas |
Peržiūrų: 2683 | Raktažodžiai: Pilviškiai, gimnazija
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-14

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License