Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Mokyklos gyvenimas

Pilviškiečiai dalyvavo rusiškos dainos festivalyje „Песня - 2012”

2012-04-23  2012-05-02

Kadangi informacinė žinutė valstybinės įstaigos („Santakos” gimnazijos) internetinėje svetainėje yra vertingas autorinis kūrinys, dėl ko komentaruose pareiškė pretenzijas jos autorius, naujieną iš mūsų svetainės pašalinau. Atsiprašau žinutės autoriaus Jono Barušausko ir pažadu ateityje jo straipsnių svetainėje „Pilviškiai.lt” netalpinti. 

Valius.

Kategorija: Mokyklos gyvenimas |
Peržiūrų: 2189 | Komentarų: 9 | Raktažodžiai: Pilviškiai, gimnazija
Viso komentarų: 9
2012-05-05 Spam
9. Pilviskietis
Kas cia per nesamone?

2012-05-02 Spam
8. Valius (Valius)
Atsiprašau. Jau pašalinau.

2012-05-02 Spam
7. Jonas (Jonas)
Ponas Valiau, kitą kartą prieš kopijuojant straipsnį būtų gerai kad atsiklaustumėt...

2012-04-29 Spam
6. Valius (Valius)
Kuklius nekuklūs į šoną nustumia. smile Mokyklos laikraštėlis - labai gerai ir šaunu, bet, be reklamos ir apie jį mažai kas žino. Be to, laikraštėlis ne kasdien ir ne kas savaitę leidžiamas, todėl naujienos jame būna jau truputį su "barzda". smile Nemažai vyresnių žmonių interneto neturi ir skaito tik popierinę "Santaką". Todėl, manau, ją ir reikėtų "išnaudot" labiausiai. Nedidelė, poros pastraipėlių, žinutė ir nuotraukėlė - nieko nekainuoja, o naudos gali duoti daug. smile

2012-04-29 Spam
5. Rūta
Gali buti, kad taip atrodo, bet gal mes siek tiek kuklesni:) Siaip galima paskaityti gimnazijos laikrasti, ten placiai visi renginiai aprasyti. Jis patalpintas gimnazijos svetaineje:) http://www.pilviskiai.lm.lt/index.php?sid=16, na o apie reklama, tiesos yra, bet labai malonu, kai pagyrimai sklinda is kitu zmoniu lupu:)

2012-04-27 Spam
4. Valius (Valius)
Kad dalyvauja - šaunuoliai. Bet turėtų daugiau apie save pranešti pasauliui. „Aušra” vos tik mažiausiai krustelia, tuoj apie tai praneša savo svetainėje ir „Santaka” apie tai rašo. Net kažkoks vaikų darželis Vilkaviškyje aktyviau save reklamuoja. O Pilviškių gimnazijos atrodo kad visai nėra. Apmaudu už pilviškiečius. Palyginus interneto svetaines, atrodo, kad net Bagotosios pagrindinės mokyklos moksleiviai aktyvesni, nei „Santakos” gimnazistai.

2012-04-27 Spam
3. Rūta
Šaunuoliai mūsų mokiniai, nes dalyvauja daugumoje konkursų ir festivalių.

2012-04-24 Spam
2. Valius (Valius)
Žmonės nors kažką daro ir tai gerai. Rusiškos dainos festivalis? O kas blogai? Kame problema? Tikriausiai, jei būtų Gražiškiuose surengtas angliškos dainos festivalis, tai niekam nekiltų klausimų, kurio švietimo skyriaus atstovai susirinko - gal Londono? biggrin :D biggrin Dėl manęs, tegul rengia nors ir lenkiškos, ar čigoniškos dainos festivalius - kuo renginių daugiau, tuo geriau! Šaunuoliai gražiškiečiai, kad surengė, šaunuoliai pilviškiečiai, kad dalyvavo! smile

2012-04-24 Spam
1. Dalius (darvis)
Ar jau Gražiškiai priklauso Rusijos Federacijai? Vertėtų pirma surengti Lietuviškos dainos konkursą. Į festivalį susirinko švietimo skyriaus atstovai - čia kurio švietimo skyriaus , gal Karaliaučiaus.

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License