Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Mokyklos gyvenimas

Pilviškietės pradinių klasių mokytojos aplankė kolegas Kazlų Rūdos savivaldybėje

2012-05-14

Nors pavasarinis oras nelepino saulės bučiniais ir lauke tvyrojo dargana, Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos" gimnazijos pradinių klasių mokytojos su gera nuotaika  išsiruošė į kelionę. Balandžio 13 dieną jos apsilankė Kazlų Rūdos savivaldybės ugdymo įstaigose. Mokytojos panašią metodinę dieną organizavo ir pernai. Tada svečius priėmė pilviškietės. 

Labai šiltai svečius sutiko Antanavo pagrindinės mokyklos bendruomenė: pavaduotoja ugdymui Loreta Matusevičienė, mokytojai, kiti darbuotojai. Mokyklos šeimininkai trumpai apžvelgė vykusius projektus ir šventes. Svečiams padovanojo mokyklos ženkliukus ir kalendorių. Antanavo mokykloje vyravo mokytojų nuoširdumas, savitarpio pagalba, draugiški patarimai.  

Jauki aplinka ir gerai nusitekusios kolegės pasitiko Jankų pagrindinėje mokykloje. Klasėse buvo gausu metodinių priemonių, vaizdinės medžiagos. Mokytojos ir pavaduotoja džiaugėsi savo mokiniais ir nuveiktais darbais.  

Pakeliui buvo aplankyta Kazlų Rūdos savivaldybės adminintracijos II aukšto fojė veikianti  Kazlų Rūdos savivaldybės pradinių klasių mokinių velykinė paroda „Atrieda Velykaitis".  

Kelionė pasibaigė netradicinio ugdymo įstaigoje, Kazlų Rūdos pagrindinėje mokykloje „Elma". Pasitikusios kolegės surengė ekskursiją po mokyklą. Kiekvienoje klasėje mokytojos įdomiai pasakojo apie Valdorfo metodikos ypatumus, ugdant jaunąją kartą.  Didelį įspūdį paliko šiluma, kuri dvelkė kiekviename mokinio darbelyje, mokytojų akyse.  

Taip pat svečiai sužinojo  mokyklos atsiradimo istoriją. Prie kavos puodelio mokytojos pasidalino dabartiniais rūpesčiais ir džiaugsmais, kalbėjo įvairiomis aktualiomis temomis.  

Norime padėkoti visoms aplankytoms mokykloms, mokytojoms, administracijai už suteiktą galimybę dalintis gerąja darbo patirtimi, už svetingumą ir nuoširdumą. Tikimės, kad tai nebus paskutinis susitikimas, o tik bendro kūrybingo darbo pradžia.  

Linkime visiems mokytojams, kad mokiniai dovanotų ne tik savo žinias, bet ir sraigę, laukinių gėlių puokštę, bučinį...

Pilviškių pradinių klasių mokytojos svečiuose pas Kazlų Rūdos savivaldybės kolegas.

Foto: R. Bakūnienės.Autorius:Rūta Bakūnienė

Šaltinis: http://www.pilviskiai.lm.lt/?sid=1&id=170
Kategorija: Mokyklos gyvenimas |
Peržiūrų: 2946 | Komentarų: 5 | Raktažodžiai: Pilviškiai, gimnazija, Santaka
Viso komentarų: 5
2012-05-24 Spam
5. Gintarė (lucky)
Nu visai jau, jau ir taip nedaug tų straipsnių apie Pilviškių mokyklą būna, nedaug naujienų, palyginus su Vilkaviškio mokyklomis. O pala pala, kaip jų bus daug pas mus, jei ribojama žinių sklaida? Mokinių trūksta, dėmesio trūksta, bet neduok Die pareklamuot mokyklą.

Juk nurodytas šaltinis, kur tas straipsnis gautas.

2012-05-21 Spam
4. Valius (Valius)
Pilviškiai.lt nėra naujienų saitas ir ne mano asmeninis blogas.
Pagrindinė idėja buvo svetainė-"daidžestas", sutraukti viską, ką internete ir neinternete įmanoma rasti, į vieną vietą.
Jei svetainę būčiau sukūręs uždarbiui, tai tada, žinoma, kiekvienas straipsnis būtų mano parašytas.

2012-05-21 Spam
3. Jonas (Jonas)
Publikuoti ir reklamuoti galima tik nereikia daryti ctr+c , ctr+v.

2012-05-21 Spam
2. Valius (Valius)
LIETUVOS RESPUBLIKOS AUTORIŲ TEISIŲ IR GRETUTINIŲ TEISIŲ ĮSTATYMAS

9 straipsnis. Autorių teisės į kūrinius, sukurtus atliekant tarnybines pareigas ar darbo funkcijas

1. Kūrinio, sukurto atliekant tarnybines pareigas ar darbo funkcijas, autorius yra fizinis asmuo ar fizinių asmenų grupė, sukūrę kūrinį.

2. Turtinės autorių teisės į kūrinį, kurį sukūrė darbuotojas atlikdamas tarnybines pareigas ar darbo funkcijas, išskyrus kompiuterių programas, 5 metams pereina darbdaviui, jeigu kitaip nenustatyta sutartyje.
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=417078

Autorių teisės skirstomos yra turtines (teisės į pajamas, gautas už kūrinio panaudojimą) ir neturtines (teisės į autorystę (teisę vadintis autoriumi, būti paminėtam ant kūrinio viršelio, teisę uždrausti kūrinio keitimą ir pan.))

Kadangi iš straipsnio (naujienos, žinutės) patalpinimo portale Pilviškiai.lt jokios komercinės naudos negaunu, tai ir naujienos turtinių teisių savininkas - „Santakos” gimnazija - turtinės žalos nepatyrė. Neturtinių autoriaus teisių taip pat nepažeidžiu, nes patalpinęs naujieną visada nurodau autorių ir DVI nuorodas - vieną į kūrinio svetainę, antrą tiesiogiai į patį kūrinį.

Tačiau, jei mokyklinės naujienos turtinių teisių savininkas, „Santakos” gimnazija, ar pati autorė Rūta Bakūnienė pareikš pretenzijas, žinoma, naujieną išimsiu.

Beje, gegužės 14 dieną „Santakos” gimnazijos svetainėje įkeltą naujieną apie Pilviškių mokytojų kelionę pas kolegas Kazlų Rūdos savivaldybėje patalpinau ir į savo portalą „Suvalkija - Suvalk.info”, ir iš visų mano saitų į mokyklos svetainę „parėjo” „gyvos” nuorodos, be to, šią naujieną skaito ne tik pilviškiečiai, bet ir visa Suvalkija („Suvalkija - suvalk.info” yra skaitoma taip pat ir Lenkijos Suvalkijoje). Mokyklai nauda ir visa Suvalkija turi progą sužinoti, kad Pilviškiuose dirba tokia mokytoja Rūta, organizuojanti daug puikių dalykų.

Tą pačią dieną, toje pačioje gimnazijos svetainėje buvo įkelta ir kita naujiena, bet ji neatsirado nei Pilviškiai.lt, nei „Suvalkija - Suvalk.info”. Kaip ir buvau žadėjęs jos autoriui, jo sukurtų rašinėlių niekur nepublikuosiu ir reklamos nedarysiu...

2012-05-20 Spam
1. Jonas
Ir vėl kopija...

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Antradienis, 2018-10-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License