Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Fotoreportažas

Graži pavasario šventė Pilviškių bendruomenės namuose

2014-04-26

Balandžio 21-ąją, Šv. Velykų antrąją dieną, Pilviškių miestelio bendruomenė visus pilviškiečius pakvietė į  naujus namus.

Šiais metais  pavasarinis oras lepino saulės bučiniais, gaiviu vėjo gūsiu.

Jau nuo ankstyvo ryto  prie Šv. Trejybės bažnyčios žmones pasitiko Velykinis zuikis. Jis dalino margučius, kvietimus į šventę ir visą glėbį puikios nuotaikos. 

Su duona ir druska bendruomenės namuose   svečių laukė  šventiškai nusiteikę šeimininkai: Loreta Bieliukienė ir Kęstutis Brazys.

Dar visai neseniai susibūręs moterų auksarankių klubas surengė savo pirmąją parodą, kurioje rankdarbius pristatė Pilviškių gyventojos. Čia puikavosi  margučiai, mezginiai, rankų darbo atvirutės ir kitos grožybės. Iš kiekvieno darbelio dvelkė kantrybe, meile  ir kruopštumu.

Bendruomenės tarybos narės Silvija Bindokienė ir Danguolė Bendaravičienė svečiams papasakojo apie senąsias lietuvių tradicijas, organizavo įvairius žaidimus. 

Gausių aplodismentų sulaukė Nemyros Gardauskienės vadovaujamas vaikų folklorinis ansamblis. Savo dainas dovanojo  Gintarė Raguckaitė ir Renata Janavičienė.

Žinoma, velykinis kiškutis, kuriuo šią dieną buvo pavirtusi Irma Puodžiukaitienė ir čia rideno bei dovanojo margučius.

Renginio pabaigoje buvo įteiktos nominacijos už gražiausią margutį ir originaliausią rankdarbį. Abu apdovanojimai  atiteko  Aušrai Petrauskienei. Neliko nepastebėtos ir kitos Pilviškių auksarankės.

Kokios Velykos be vaišių? Šventėjes dalyviai ir svečiai buvo raginami paskanauti naminės giros, pasigardžiuoti sūriu ir kitais skanumynais.

Nors bendruomenės namuose dar nėra baldų ir vidaus jaukumui sukurti dar reikia nemažai lėšų, bet gražiausią pavasario šventę čia švęsti buvo gera tiek vaikams, tiek suaugusiems.  Visus šildė šypsenos, o jaukumo teikė buvimas kartu. Bendruomenės nariai, šventės organizatoriai tikisi, kad šiuose namuose niekada nepritruks žmonių šurmulio, netils dainos, vyks prasmingi darbai.

Dėkojame šio gražaus renginio sumanytojai ir iniciatorei Marijai Ščerbienei ir visiems, prisidėjusiems prie šiltos ir jaukios šventės organizavimo. Taip pat dėkojame visiems, aukojusiems savo pinigėlius tam, kad miestelio bendruomenės namai taptų pilnesni. Tuo pačiu prašome paaukoti Pilviškių miestelio bendruomenei 2 proc. GPM, pervedant juos: Pilviškių miestelio bendruomenė, įmonės kodas 185615010; tipas – 2. Jeigu kas nors pageidautų paaukoti pinigėlių miestelio bendruomenei kitaip, kreipkitės į pirmininkę Loretą Bieliukienę.

Taip pat prašome tų, kurie turi atliekamų gėlių ar augalų sodinimui, atnešti juos pirmininkei Loretai – žadame puošti Pilviškių miestelį gėlėmis ir padaryti jį žalesnį bei gražesnį akiai.

Rūta Bakūnienė, Pilviškių bendruomenės narė.

Nuotraukos Teresos Narkauskienės.

Kategorija: Fotoreportažas |
Peržiūrų: 1410 | Raktažodžiai: renginiai, Pilviškiai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License