Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Fotoreportažas

Pilviškiuose buvo pagerbti miestelio senjorai

2014-10-18

Ruduo – tai metas, kai derlius – aruoduose, kai yra laiko susieiti, pasibūti, nes užklumpa ilgėjantys vakarai, vėstantis oras ir rudeninė nostalgija. Na,  o rudeninį liūdesį geriausia išblaško buvimas kartu, draugiškai traukiama daina, prisiminimai, juokas ir geras žodis, pasakytas vienas kitam.

Vieną šio nuostabaus rudens sekmadienio rytmetį, po šv. Mišių, Pilviškių bendruomenės namai prisipildė miestelio senjorų. Jie susirinko į senjorams surengtą šventę.

Bendruomenės pirmininkė  Loreta Bieliukienė,  šventę pradėjusi eilėmis apie rudenį,  pakvietė visus senjorus vaišintis naminiu pyragu ir kvapnia arbata. Na, o koks pasibuvimas be jovariečių?  Jų atliekamos dainos nuostabiai derėjo prie skaitomos poezijos, rudens motyvais.  Dainos skambėjo visą popietę. Kokių gražių dainų moka senjorai! Ir kiek daug! Kaip laisvai ir energingai plaukė senovinės lietuvių liaudies dainos.  Visi taip norėjo dainuoti, kad groti teko ne tik Pilviškių  muzikantų muzikantei Nemyrai Gardauskienei, bet ir  senjorams Jonui Kuncevičiui ir Jaronimui Stankevičiui.
Šią popietę sušildė ir nuostabios mūsų krašto poetės Danutės Tendzegolskienės  skaitomos eilės. Poetė skaitė ir savo velionio vyro Konstantino Tendzegolskio kūrybą. Sužavėjo Justino Gardausko eilėraščiai. Subtiliai pateiktas  rudens motyvas poeto kūryboje,  suvirpino klausytojų širdis  , o jumoristiniai eilėraščiai pralinksmino ir suteikė energijos. O kiek linksmumo įnešė Pilviškių mėgėjų teatro pastatyta intermedija!

Senjorams labai patiko dalyvauti „Protų mūšyje“. Danguolė Bendaravičienė  pravedė sudėtingų senovinių žodžių viktoriną, kas juos atspėjo, gavo „cukierką“. Senjorai spėliojo ir vienas kitam užduotus galvosūkius. Kokie išmintingi ir iškalbingi buvo mūsų senjorai. Kai atėjo laikas dalintis prisiminimais, taip juokėmės... Nuostabūs Jūs esate, mūsų senjorai, todėl ir šventė  buvo tokia nuostabi!

Išeidami namo, senjorai sakė: „sėdėdami prie vaišių stalo, dalinomės  prisiminimais, klausėmės poezijos,  dainavom ir nepajutom, kaip greit prabėgo laikas. Kaip ir gyvenime!..“

Kategorija: Fotoreportažas |
Peržiūrų: 2025 | Raktažodžiai: renginiai, Pilviškiai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License