Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Fotoreportažas

Pilviškiečių žygis dviračiais po Druskininkų apylinkes

2015-05-25

Jau Ketvirti metai iš eilės, aktyvų poilsį mėgstantys  pilviškiečiai, nepabūgę vėsaus, lietaus pritvinkusio oro, sekmadienį, gegužės 17 d. išsiruošė į pažintinį dviračių žygį po Lietuvos seniausio ir didžiausio Druskininkų kurorto,  apsupto gražių, ekologiškų, švarių Dzūkijos pušynų, smėlynų ir ežerų, apylinkes.

Virš 20 kilometrų ilgio pažintiniame  dviračių žygyje, kuriame dalyvavo 31 žygeivis, iš anksto suderintu maršrutu, gidžių vedini, aplankėme Druskininkų miesto įžymias,  svarbias istorines vietas, prisiminėme,  šio didingo kurorto istoriją.

Mums visiems didelį įspūdį paliko Antano Česnulio skulptūrų ir poilsio parkas, įkurtas šio skulptoriaus, medžio drožėjo  dėka  trys kilometrai nuo Druskininkų, Naujasodės kaime.  Tai  vėjo malūnas, kurio keturiuose aukštuose sukauptos autoriaus drožtos skulptūros, unikali Rūpintojėlių siena, sukurta kompozicija „Žmogaus ir medžio gyvenimas“, liaudies teatro personažai  : Žemaitės „Marti“, A.Vienuolio „Prieblandoje“, V. Krėvės „Prie dangaus vartų“. Pabaigoje – didelė pavėsinė su stalais. Joje  išdėstyti reljefai „Duonos kelias“.  Šioje unikalioje pavėsinėje pasistiprinę, leidomės toliau į žygį.

Daug teigiamų emocijų suteikė, kai mūsų kuklų žygeivių būrelį, sustojusį atsipūsti, įveikus keletą kilometrų tik pernai atnaujintos 23 kilometrų Druskininkų trasos atkarpą, pasivijo masiškiausios MTB dviračių maratonų taurės dalyviai.  Tūkstantis, o gal ir daugiau dviratininkų viesulu praskriejo, lydimi mūsų susižavėjimo  šūksnių.

Trumpai pasivaikščioję po Druskininkų centrą, pasigrožėję skoningais gėlynais, sutvarkyta miesto  infrastruktūra, su pakilia nuotaika sėdome į autobusą ir  17 val. pajudėjome  namų link.

Ne paslaptis, kad dviratis, kaip ir kita transporto priemonė, bet kuriame kelionės etape gali sugesti. Taip ir nutiko mūsų žygyje. Sugedus vieno žygeivio  dviračio stabdžiams, neapsieita be pasekmių.

Už suorganizuotą turiningą dviračių žygį,  dėkojame  Pilviškių kultūros namų, seniūnijos darbuotojams, miestelio bendruomenei. Taip pat  už geranorišką pagalbą dėkojame nuolatiniam dviračių žygio rėmėjui ūkininkui  Visvaldui Kantautai.

 

 

 

Kategorija: Fotoreportažas |
Peržiūrų: 1908 | Komentarų: 2 | Raktažodžiai: bendruomenė, Pilviškiai, žygis
Viso komentarų: 2
2015-07-21
2. Karolis (darvis)
Prisims Antanavos Proškininkai atsakomybę už išnuodytas žuvis.

2015-07-07
1. Karolis (darvis)
Gražu

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License