Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 6
Svečių: 1
Vartotojų: 5
jennytw1 , hilaryxg16 , rubyjd1 , lisapi16 , leeto2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Aferistai lengvatikių ieškojo Pilviškiuose

Eglė KVIESULAITIENĖ

Visokio plauko aferistai nuolat ieško lengvatikių. Vis rečiau pajėgdami apmulkinti miestiečius, jie važinėja po kaimus, siūlo labdarą, prisistatinėja surašinėtojais, „Sodros" darbuotojais ar loterijų organizatoriais. Per didžiuosius miestus praėjusi besipelnančių iš tariamų nelaimingų atsitikimų banga atėjo ir į mūsų miestelius. 

Pilviškietės Justinos K. namas – prie pat gatvės. Viena gyvenanti moteris naktį pabunda nuo gatve lekiančio automobilio ūžesio ar ryškesnių žibintų šviesų. Prieš porą savaičių, apie trečią valandą nakties, ją taip pat prižadino automobilio ūžesys. Netrukus apsisukęs tas pats automobilis vėl lėtai pravažiavo pro Justinos namą. Moteris atsikėlė ir tuoj pat suskambo jos namų telefonas. Kitame laido gale ji išgirdo graudų pagalbos prašančio vaikino balsą: „Teta, papuoliau į nelaimę – parbloškiau žmogų. Padėkit, reikia pinigų". Tačiau pagyvenusi moteris tik iš pradžių pagal balsą bandė atrinkti, kuris giminaitis prašo pagalbos. Persitarusi keliais žodžiais suprato, kad vaikinas kalba miestietišku akcentu ir tikrai ne saviškis. Nors tariamas giminaitis prašė pasiimti pieštuką ir užsirašyti, kur atvežti pinigus, Justina į kalbas nesileido. „Sakiau: partrenk dar dešimt – tegu naktimis nesivalkioja", – linksmai pasakojo šeštadienio nakties įvykius pilviškietė. 

Kitą rytą pas Justiną užėjusi sesuo pasiguodė, kad ir jai naktį skambino aferistai. Tik šiai moteriai nuotykių ieškotojai prisistatė kelių policininkais. Aferistai sunerimusiems tėvams išdėstė, jog jų sūnus prie Marijampolės pateko į avariją, tačiau nukentėjęs žmogus neva sutinkąs dovanoti ir teisybių neieškoti, tik reikia 2000 litų. Nors sūnaus iš tiesų nebuvo namuose (aferistai pasirinko naktį iš penktadienio į šeštadienį, kai jaunimas ilgokai užsibūna šokiuose), tėvui Viktorui R. kilo įtarimas. Kol žmona klausėsi sriūbaujančio tariamo sūnaus aimanų, vyras nulėkė pas kaimynus ir paskambino policijai. Pareigūnai greitai išsiaiškino, jog nei Vilkaviškyje, nei Marijampolėje tuo metu jokios avarijos nebuvo. Tačiau pagalbos prašančio verkiančio jaunuolio balsas tėvams sukėlė visokiausių dvejonių. Sėdę į automobilį jie nulėkė į tariamą avarijos vietą, bet nieko ten nerado. Netrukus sužinojo, jog jų sūnus į jokią nelaimę nepateko. 

Vėliau Justina išsikalbėjo su dar dviem pilviškietėm, kurioms tą pačią naktį skambino aferistai ir prašė pagalbos. Tačiau moterys į jų pinkles neįkliuvo, mat vienos sūnus tuo metu buvo namuose, o kita augina tik dukteris. 

Kol kas nėra duomenų, kad šį kartą į aferistų pinkles būtų įkliuvęs koks rajono gyventojas. Prieš keletą mėnesių panašia istorija patikėjo 96-erių metų vilkaviškietis. Senukas per „sūnaus avariją" prarado 1000 litų.
Autorius:Eglė KVIESULAITIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/jega/page2003/ek0624.html
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1358
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Antradienis, 2019-10-22

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License