Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 7
Svečių: 1
Vartotojų: 6
melbass18 , alfredhj4 , jasminejj60 , lisapi16 , edwardna18 , berthats1

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Talka baigėsi nusipelniusių pilviškiečių pagerbimu
Prieš penkerius metus Pilviškiuose, buvusios „Sūduvos“ gamyklos pašonėje, buvo sumanyta įrengti miestelio parką. Tapo tradicija kiekvieną pavasarį tvarkyti ir plėsti parko teritoriją. 
Miestelio bendruomenė praėjusią savaitę vėl kvietė pilviškiečius dalyvauti talkoje „Sveikas, pavasari“. Talkino bendruomenės nariai, seniūnijos darbininkai ir itin gausus Pilviškių vidurinės mokyklos moksleivių būrys. Jiems vadovavo mokytojai Danutė Vaitiekaitienė ir Sigitas Rinkevičius. Kartu su mokyklos šauliais į talką atvyko Marijampolės apskrities šaulių rinktinės vadas Raimondas Martinkaitis 
Kai jau buvo išgrėbstyti visi pašaliai, gražiai sutvarkyta aplinka, atsodinti nunykę medeliai, talka virto švente. Jos metu buvo prisiminti Anapilin iškeliavusieji nusipelnę pilviškiečiai. Kruopščiai ir meniškai mokytojo S.Rinkevičiaus mokinių paruoštos lentelės įamžino iš Pilviškių kilusio poeto Vytauto Navicko, buvusių „Sūduvos“ gamyklos direktorių Albino Kinkos, Felikso Balčiūno ir mokyklos direktoriaus Vytauto Kukio atminimą. Šiemet Medicinos darbuotojų dienos proga pasodinti ąžuoliukai buvusiems ilgamečiams gydytojams Aldonai Olekienei ir Jonui Daulenskui. Tylos minute pagerbus amžinybėn iškeliavusių atminimą, artimieji pasidalijo prisiminimais apie jų gyvenimą ir darbus. 
Užbaigę darbus talkininkai susėdo prie bendro stalo. Bendruomenės pirmininkas Kęstutis Brazys nuoširdžiai padėkojo sodinukus parūpinusiam girininkui Algirdui Rapulskiui, mokyklos administracijai bei visiems talkininkams. Pirmininkas užsiminė, jog norėtųsi, kad bendruomenės nariai būtų aktyvesni.

null

Kartu su talkininkais triūsė Marijampolės apskrities šaulių rinktinės vadas R.Martinkaitis 
Sigito RINKEVIČIAUS nuotr.Autorius:Albina RIDIKEVIČIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=6266
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 936
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2019-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License