Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 11
Svečių: 9
Vartotojų: 2
ineseu3 , galexc4

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Pilviškių seniūnija. Skaitytojai ieško fantastikos ir meilės
Pilviškių biblioteka – viena iš negausių miestelio kultūros įstaigų. Apie 15 tūkstančių knygų turintis Vilkaviškio viešosios bibliotekos filialas skaitytojų trūkumu nesiskundžia. 
Bibliotekos vedėja Danutė Kriščiukaitienė apgailestavo, kad jaunimas dabar labiau domisi kompiuteriais, o ne knygomis. Būtent pažaisti bibliotekoje stovinčiu kompiuteriu jie užsuka dažniausiai. Bet vis dėlto jaunieji skaitytojai sudaro apie pusę visų, ateinančių į biblioteką. 
Periodinių leidinių gausa Pilviškių biblioteka pasigirti negali – iš laikraščių šį pusmetį užsakoma tik „Santaka“, „Lietuvos rytas“ ir „Valstiečių laikraštis“. Juos skaitytojai gali vartyti tik bibliotekos skaitykloje. Žurnalus bibliotekininkės leidžia parsinešti ir į namus. 
Mažo miestelio skaitytojai pageidauja įvairios literatūros. Pensininkės moterys prašo pasiūlyti įdomių meilės romanų, vyrai pageidauja fantastinių, nuotykinių kūrinių, yra skaitytojų, kurie domisi psichologija ir perskaito visą su tuo susijusią literatūrą. Moksleiviams dažniausiai prireikia enciklopedinių leidinių, lietuvių literatūros klasikų kūrinių. Eilės susidaro prie J.K.Rauling „Hario Poterio“, išpopuliarėjusio D.Brauno romano „Da Vinčio kodas“. Rinkdamiesi knygą pilviškiečiai labiausiai pasitiki bibliotekininkių nuomone – visada paklausia, ar šios skaičiusios, ar kūrinys įdomus.Autorius:Eglė KVIESULAITIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=8173
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1078
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2020-10-01

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License