Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 11
Svečių: 7
Vartotojų: 4
jessievf2 , janado4 , lloydbq11 , elsaep11

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Įdomi vakaronė
Pilviškių „Santakos“ gimnazijos direktoriui Arūnui Kiulkiui ir miestelio bendruomenės pirmininkui Kęstučiui Braziui kilo idėja organizuoti bendruomenių, su kuriomis tenka spręsti įvairius mokinių ugdymo bei užimtumo ne pamokų metu klausimus, bendrą renginį. 
Gimnazijos aktų salėje įvyko aštuonių kolektyvų vakaronė „Jau seniai besėdėjom“. Į renginį atvyko šešių Pilviškių seniūnijos bendruomenių (Pilviškių miestelio, gimnazijos, Alksnėnų, Paežerių, Bebrininkų, Ramoniškių kaimų), taip pat Kazlų Rūdos savivaldybės Antanavo bei Šakių rajono Barzdų seniūnijų bendruomenių komandos. 
Po gražių ir išradingų iš anksto parengtų bendruomenių prisistatymų gimnazijos psichologė Vita Kudirkaitė pateikė įdomios medžiagos apie bendradarbiavimo svarbą ir reikšmę ugdant jaunąją kartą. Bendruomenių kolektyvai sprendė užduotis pagal įvairias situacijas iš paauglių gyvenimo, ieškojo geriausios išeities iš keblios situacijos. 
Visus linksmino Pilviškių ir Barzdų miestelių kaimo kapelos. Dainavo, šoko, deklamavo savos kūrybos eiles kitų bendruomenių atstovai, taip pat buvo parodytos skaidrės ir papasakota apie veiklą, rengtus ir įgyvendintus projektus, pasidalyta darbo patirtimi. 
Pilviškių „Santakos“ gimnazijos direktorius A.Kiulkis atvykusiems į šventę kolektyvams įteikė po atminimo dovanėlę – mokinių išdrožtą medžio verpstę – ir padėkos raštą už bendradarbiavimą, kultūrinių tradicijų puoselėjimą stiprinant bendruomenių ryšius bei ugdant jaunąją kartą. Bendruomenės, dėkodamos už renginį, K.Braziui įteikė suvenyrų, o gimnazijai – suvenyrą ir padėkos raštą. Kolektyvų atstovai išreiškė viltį, kad ši vakaronė taps tradicinė, nes toks gyvas pasidalijimas patirtimi, ateities planais padės bendruomenėms dirbti įdomiau, kryptingiau ir prasmingiau.Autorius:Silvija BINDOKIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=8384
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1144
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Antradienis, 2020-09-29

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License