Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 7
Svečių: 1
Vartotojų: 6
alfredhj4 , lisapi16 , jasminejj60 , berthats1 , edwardna18 , melbass18

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Bendravimas visus sušildo
Kaip maži upeliai suteka į vieną upę, taip Pilviškių bendruomenė ir „Santakos“ gimnazija džiaugiasi bendrais darbais. Neseniai bendruomenės pirmininkas Kęstutis Brazys ir gimnazijos direktorius Arūnas Kiulkis sukvietė seniūnijos Paežerių, Alksnėnų, Bebrininkų, Ramoniškių, Pilviškių bendruomenes į gražų susitikimą. Renginyje kartu su svečiais – Kazlų Rūdos savivaldybės Antanavo ir Šakių savivaldybės Barzdų kaimų bendruomenėmis – dalytasi darbo patirtimi, bendrauta, pasidžiaugta nuveiktais darbais, ieškota naujų bendravimo ir darbo formų ateičiai. 
Renginyje visus sveikino Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas, renginio organizatoriai. „Santakos“ gimnazios psichologė V. Kudirkaitė skaitė paskaitą apie paauglių bendravimą, tarpusavio santykius, nesutarimus su tėvais bei žalingus įpročius. 
Renginio vedėja A.Urmanavi-čienė ir S.Bindokienė neleido susirinkusiesiems nuobodžiauti. Po bendruomenių prisistatymo, pasidžiaugimo nuveiktais darbais laukė daug linksmybių: įvairios užduotys, šokiai grojant muzikantams, bendra daina. 
Gera nuotaika skleidėsi gimnazijos aktų salėje. Buvo nesvarbu, kad tamsus ir niūrus vakaras. Žmonės atsinešė po dalelę šilumos ir dalijosi ja su kitais. Išeidami jos išsinešėme dar daugiau. Už gražią šventę esame dėkingi Pilviškių miestelio bendruomenei.Autorius:Danutė KRIŠČIUKAITIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=8438
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 997
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2019-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License