Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 6
Svečių: 2
Vartotojų: 4
jasminejj60 , mitzics69 , jessievf2 , wildabs2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Trylikametės gyvybė nutrūko pakeliui į mokyklą
Trečiadienį ryte kelyje Gižai–Pilviškiai įvyko kraupi avarija, nusinešusi trylikametės moksleivės gyvybę. 
Dar prieš pusę aštuntos ryto klaikiai kaukiantis greitosios pagalbos auto­mobilis nerimu persmelkė ne vieno vilkaviškiečio širdį. Pilviškių link lėkę medikai skubėjo į avariją, 7.17 val. įvykusią kelyje Gižai–Pilviškiai, Pae­žerių kaimo ribose. Į UAB „Bondrida“ priklausantį keleivinį autobusą, ku­ris rytais važiuodavo į Pilviškius ir atgal į Vilkaviškį, pakeliui surinkda­mas į darbą vykstančius žmones ir į mokyklas skubančius vaikus, rėžėsi devyniais automobiliais pakrautas automobilvežis. 
Pirminiais duomenimis, autobusui stabtelėjus išlaipinti ir įlaipinti keleivių, ta pačia kryptimi važiavęs Tauragės UAB „Vitlaima“ priklausantis auto­mobilvežis „Renault Premium“ rėžėsi tiesiai į autobusą. Nuo smūgio auto­busas nuskriejo į pakelės pievą. 
Avarijos metu žuvo trylikametė M.K., kasdien su metais vyresne sesute vykdavusi į Vilkaviškio „Aušros“ vidurinę mokyklą iš Paežerių kaimo, ku­riame gyveno. Pirmokas jų broliukas mokosi Paežerių pagrindinėje mo­kykloje. Kartu vykusi sesuo, dar keli „Aušros“ vidurinės moksleiviai dėl įvykusios nelaimės patyrė šoką. 
Pirminiais duomenimis, mergaitė sėdėjo ne autobuso gale, kuris labiau­siai nukentėjo, o vidurinėse jo sėdynėse. 
Avarijos metu traumuoti dar keturi keleiviai. Dvi moterys ir vyras paty­rė įvairių sumušimų bei sutrenkimų. Dvylikamečiam V.N. medikai nusta­tė pilvo sumušimą. Visi sužaloti keleiviai išleisti gydytis ambulatoriškai. 
38-erių tauragiškis R.G., vairavęs automobilvežį, pirminiais duomeni­mis, avarijos metu buvo blaivus ir turėjo teisę vairuoti. Su pareigūnais bendravęs vairuotojas buvo sukrėstas to, kas įvyko. Jis sakė, kad per vėlai pastebėjęs sustojusį autobusą ir slidi kelio danga sutrukdė laiku su­stabdyti sunkiasvorį, maksimaliai pakrautą automobilvežį. Vairuotoju vienoje didžiausių naudotais automobiliais prekiaujančių bendrovių Tau­ragėje dirbantis R.G. skubėjo į namus. 
„Aušros“ vidurinės mokyklos bendruomenė trečiadienio rytą išgyveno di­delį sukrėtimą. Sužinoję apie septintokės mergaitės žūtį, ašarų negalėjo sulaikyti ir moksleiviai, ir pedagogai. Mokyklos seniūnų taryba nuspren­dė paremti skaudžią netektį išgyvenančią šeimą. Visos klasės iš sukaup­tų savo fondų paaukos dalį lėšų.

null

Nuo smūgio autobusas su keleiviais buvo nublokštas į griovį, automobilvežis užtvėrė važiuojamąją kelio dalį. 
Romo ČĖPLOS nuotr.
Autorius:Eglė KVIESULAITIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=8447
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1315
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Antradienis, 2020-01-28

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License