Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 8
Svečių: 7
Vartotojų: 1
valarieby18

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Gaisre žuvo devyniasdešimtmetį perkopusi senolė
Vos metams prasidėjus Pilviškių seniūnijoje kilęs gaisras nusinešė žmogaus gyvybę. 
Nelaimė atslinko į nedidelio Kupreliškių kaimo sodybą. Čia gyveno 93 metų sulaukusi Marija Bungardienė su savo dukra Marija Daukšiene. 
M.Daukšienė, kaip ji pati vėliau pasakojo, tą sausio trečiosios rytą buvo išvykusi iš namų. Moterį brolis buvo išvežęs į Pilviškius pas medikus. 
Jau grįžtantys į kaimą žmonės iš tolo išvydo virš sodybos kylančius dūmus, o jų automobilį aplenkė sirenomis kaukdama priešgaisrinė autocisterna. 
Ugniagesių teigimu, gaisras buvo pastebėtas per vėlai. Sodyba įsikūrusi visai nuošalioje vietoje, iki artimiausių kaimynų – nemažas atstumas. Nelaimę pirmas pastebėjo ir į Priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą paskambino pro šalį atsitiktinai važiavęs gyvosios gamtos apsaugos inspektorius. 
Atvykus ugniagesiams medinis namas jau skendėjo liepsnoje, stogas ir perdengimas buvo susmukę. 
Į pastato vidų patekti buvo nebeįmanoma, tad gelbėtojai pirmiausiai pylė vandenį į tą namo pusę, kur, dukros parodymu, stovėjo senolės lova. 
Tačiau tik po poros valandų aptiktas žuvusios M.Bungardienės kūnas. Moteris rasta ne savo lovoje, o kitoje namo pusėje, suklupusi prie pernai mirusio sūnaus lovos. 
Nors ir buvo sulaukusi garbaus amžiaus, senolė, pasak artimųjų, dar iki praėjusių metų laikėsi visai neblogai, pati šiek tiek vaikščiodavo. 
M.Bungardienės sveikata labiau sustreikavo pernai, kai mirė kartu su ja ir seserimi gyvenęs vyriausiasis sūnus Jonas. Moteris kartais regėdavo vaizdinius, kurių tikrovėje nebuvo. 
Kas nutiko tuo metu, kai M.Bungardienė namuose buvo viena, kol kas aiškinamasi. Pirminė ugniagesių versija – namas galėjo užsidegti dėl netvarkingų kūrenimo įrenginių. 
Tačiau M.Bungardienės dukra M.Daukšienė tvirtino, jog ji tą rytą ugnies pakurti atsikėlė labai anksti, maždaug pusę ketvirtos, o išeinant iš namų krosnis jau buvo užgesusi. 
Be motinos, be namų ir be jokio turto likusi M.Daukšienė sakė nebežinanti, kaip ir kur reikės toliau gyventi. Pirmadienį ji važiavo į seniūniją tvarkytis dokumentų, kad gautų paramą, kuri skiriama nuo gaisro nukentėjusiems asmenims paremti. Moteriai padeda kaimynai ir vienintelio iš šeimos narių likusio Marijampolėje gyvenančio brolio šeima.

null

Iš medinio namo liko tik didelė krūva nuodėgulių. Toje vietoje, kur rasta Marijos Daukšienės mama, stovi žvakė ir gėlių krepšelis.
Romo ČĖPLOS nuotr.Autorius:Eglė MIČIULIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=8596
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1021
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2020-10-01

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License