Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 12
Svečių: 9
Vartotojų: 3
jessievf2 , galexc4 , sophiecs2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Skaudi avarija nusinešė keturias gyvybes
Pirmadienio rytą kelyje Vinčai–Pilviškiai–Vilkaviškis įvyko tragiška avarija, nusinešusi keturių žmonių gyvybes. 
Į seminarą Kaune skubėjusios Marijampolės visuomenės sveikatos centro Šakių filialo medikės pakeliui turėjo paimti vilkaviškietę kolegę, o po to dar užsukti į Marijampolę, kur jų laukė dar dvi kolegės. Pilnas septynviečio mikroautobuso „Seat Alhambra“ ekipažas turėjo pasiekti Kauną ir dalyvauti seminare apie personalo valdymą. Tačiau Suvalkijos krašto medikai į seminarą tądien nenuvyko. Vilkaviškio nepasiekę šakiečiai pateko į avariją ir visi žuvo vietoje. 
Dar prieš pusę aštuntos ryto šakiečių gyvybės užgeso kelyje Vinčai–Pilviškiai–Vilkaviškis. Marijampolės sveikatos centrui priklausantis automobilis „Seat Alhambra“, kurį vairavo Šakių filialo darbuotojas šešiasdešimtmetis Danius Augenijus Butauskas, kaktomuša susidūrė su vilkiku „MAN“. 
Pirminiais duomenimis, vilkaviškiečio verslininko individuliai įmonei „Sendeka“ priklausantis automobilis „MAN“, kurį vairavo 43-ejų V.Ž., nepasirinko saugaus greičio ir atstumo, todėl laiku nepastebėjo stabdžiusio automobilio „GAZ SAZ“. Grūdus vežusį ir Balčiūnų link ketinusį sukti sunkvežimį, mėgindamas išvengti susidūrimo, „MAN“ vairuotojas bandė aplenkti. Tačiau suktelėjęs kairėn statybinėmis medžiagomis pakrautas vilkikas rėžėsi į priešpriešiais atvažiavusį mikroautobusą „Seat Alhambra“. Anot avarijos liudininkų, sunkiasvoris vilkikas mikroautobusą stūmė kelis šimtus metrų. „Seat Alhambra“ priekis tiesiog palindo po aukšta vilkiko kabina. Sunkiai valdytas, visiškai pakrautas „MAN“ nulėkė nuo kelio ir įklimpo arimuose. 
Mikroautobuso vairuotojas ir visos trys medikės – filialo vedėja 51-erių Adriana Ridikaitė, vyriausioji specialistė 39-erių Erita Kerbelienė bei vyresnioji specialistė 33-ejų Rita Povilaitienė žuvo iš karto. 
Negyvus žmones iš sumaitoto automobilio teko traukti ugniagesiams gelbėtojams. Priekyje sėdėjusius vairuotoją ir vieną keleivę pavyko ištraukti tik supjausčius automobilio stogą. 
Marijampolės visuomenės sveikatos centro Vilkaviškio filialo vadovė Angelė Budrikevičienė žurnalistams sakė, jog visi centro darbuotojai, sužinoję apie avariją, patyrė didelį sukrėtimą. Medikai kremtasi, kad galbūt viskas būtų susiklostę kitaip, jei šakiečiai nebūtų pasisiūlę į seminarą nuvežti kolegių iš Vilkaviškio ir Marijampolės. A.Budrikevičienė sakė pati ne kartą važiavusi su šakiečiais ir atkreipusi dėmesį, kad D.A.Butauskas vairuodavo itin atsargiai. 
Vilkiko vairuotojas avarijos metu nesusižalojo. Į medicinos įstaigą jis buvo pristatytas tik blaivumui patikrinti. Pirminiais duomenimis, abiejų automobilių vairuotojai avarijos metu buvo blaivūs. 
Šiais metais rajono keliuose iki šios avarijos nebuvo žuvęs nė vienas žmogus. Tokia skaudi avarija šiemet pirma ir visoje respublikoje.

null

Iš mikroautobuso „Seat Alhambra“, vežusio keturis žmones, liko tik nuolaužų krūva.
Romo ČĖPLOS nuotr.Autorius:Eglė KVIESULAITIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=8987
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 2748
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Sekmadienis, 2021-02-28

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License