Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 2
Svečių: 1
Vartotojų: 1
melbass18

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

„Tapk mano draugu, man tavęs labai reikia!“
Gegužės 1-ąją, Šv. Juozapo Darbininko dieną, Alksnėnų parapijoje vyko Vilkaviškio vyskupijos „Carito“ organizacijos programos „Didysis draugas / Didžioji draugė“ seminaras „Tapk mano draugu, man tavęs labai reikia!“ 
Prieš išvykstant iš Marijampolės į Alksnėnų parapiją, Didžiuosius draugus bei seminaro vadovus palaimino ir geros, prasmingos, Dievo malonių kupinos dienos palinkėjo vyskupas emeritas Juozas Žemaitis. 
Seminaro dalyviai Alksnėnuose dalyvavo paskaitoje – pasidalijime „Savanoriškos veiklos principai, atsakomybės ir įsipareigojimai programoje „Didysis draugas / Didžioji draugė“. Ją vedė Vilkaviškio vyskupijos jaunimo centro referentas Aurimas Galianovas. Paskaitos metu išsiaiškinome, kas yra tikroji savanorystė, kokia jos reikšmė ir vieta mūsų gyvenime. Kiekvienas asmeniškai buvome kviečiami atsakyti į klausimus: kodėl man svarbu būti savanoriu aptariamoje programoje, ar tikrai esu sektinas pavyzdys Mažajam draugui? 
Po paskaitos jaunimas turėjo ir aktyvios veiklos: ravėjo gėlynus, rinko šiukšles, sėjo žolytę, nuvalė klebonijos langus. Papietavę seminaro dalyviai klausėsi paskaitos apie bendravimo su socialinės atskirties šeimų vaikais ypatumus ir vidinį išgydymą. Savo įžvalgomis pasidalijo Alksnėnų parapijos klebonas Arūnas Simonavičius. Aptarėme galimas šeimų situacijas, kuriose vaikai gyvena, ir kaip reikėtų elgtis iškilus problemoms. Kunigas kalbėjo, jog turime priimti vaiką tokį, koks jis yra, nesusidaryti išankstinės nuomonės apie jį. Dvasininkas pabrėžė, kad labai svarbu yra malda už mažuosius draugus ir jų šeimas. Po paskaitos mokėmės planuoti Didžiųjų ir Mažųjų draugų veiklą, išsikelti tikslus bei uždavinius. 
Seminarą užbaigėme šv. Mišiomis Alksnėnų Švč. M. Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje ir piligrimine kelione į Mažučių koplytėlę, sugiedojome Šv. Mergelės Marijos litaniją. 
Seminaras buvo naudingas ne tik naujai prisijungusiems programos nariams, bet ir esamiems. Už tai esame dėkingi seminarą organizavusiai komandai: programos vadovei Aušrai Adomavičiūtei, Linai Mažeikaitei ir paskaitininkams kun. Arūnui Simonavičiui bei Aurimui Galianovui.

null

Seminaro dalyviai Alksnėnų bažnyčioje kartu su kunigu Arūnu Simonavičiumi.Autorius:Erika PALTANAVIČIŪTĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=9964
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1080
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2019-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License