Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 9
Svečių: 5
Vartotojų: 4
paulettegx3 , bobnc11 , jaclynqh11 , berthats1

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Pilviškiečiai – tarp olimpinio festivalio nugalėtojų
Baigėsi sportinis projektas – III Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. 
Šiame sportiniame judėjime dalyvavo visos Vilkaviškio rajono bendrojo lavinimo mokyklos. Festivalio vykdytojai išaiškino stipriausias komandas trylikoje sporto šakų. 
Džiugu, kad kūno kultūros mokytojai ir mokiniai aktyviai įsitraukė į sportinę veiklą. Visus mokslo metus salėse ir aikštelėse buvo juntama jauki varžybų atmosfera, sklido geros emocijos. Stipriausieji varžėsi su kitų savivaldybių ir kaimo vietovių mokyklų komandomis, kovojo dėl geriausių vardo ir rinko taškus rajonui. 
Maloniai paskutiniame varžybų etape nustebino Pilviškių mokiniai. Kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose 5–6 klasių komanda tapo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio laimėtoja. 
Finalinėse varžybose, kurios vyko Pilviškių „Santakos“ gimnazijos sporto salėje, jaunieji sportininkai savo mokytojai Ž.Laužaitienei ir direktoriui A.Kiulkiui įrodė, kad ne veltui nuoširdžiai dirbo. Moksleiviai buvo apdovanoti nugalėtojų taure, diplomais, medaliais, asmeninėmis dovanomis ir kamuoliais. 
Susumavus visų šalies mokyklų komandų iškovotus taškus sporto šakų suvestinėje paaiškėjo, kad Vilkaviškio rajonas užėmė tryliktą vietą. Tarp savivaldybių geriausių mokyklų Vilkaviškio „Aušros“ vidurinė – šešiolikta. Pilviškių „Santakos“ gimnazija tarp kaimo vietovių mokyklų – šešta. 
Visoms Lietuvos mokinių olimpinio festivalio komandoms, finalinėse varžybose laimėjusioms I–IV vietas, birželio 7 d. buvo surengta baigiamoji šventė Vilniuje. 
Tarp jų pateko Klampučių pagrindinės mokyklos pradinių klasių kvadrato žaidėjai, Vilkaviškio „Aušros“ vidurinės mokyklos stalo tenisininkai ir Pilviškių „Santakos“ gimnazijos 5–6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komanda bei juos parengę mokytojai.

null

III Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų 5–6 klasių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinių varžybų nugalėtoja – Pilviškių „Santakos“ gimnazijos komanda su mokytoja Ž.Laužaitiene.Autorius:Irena JANULEVIČIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=10242
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1026
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Šeštadienis, 2019-12-07

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License