Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 5
Svečių: 1
Vartotojų: 4
terranceup69 , meganoo18 , wildabs2 , elnoraiu3

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Pilviškiuose atidaryti nauji maldos namai

Albina RIDIKEVIČIENĖ 
Pilviškietė

Praeitą šeštadienį Pilviškiuose buvo pašventinta Jungtinė metodistų bažnyčia. Tik prieš metus pradėtas statyti (darbus atliko Šilutės AB „Žibai") pastatas atvėrė duris tikinčiųjų bendruomenei. Iškilmių metu simbolinį raktą statybininkai įteikė JMB koordinatoriui Džefui Haseliui ir bažnyčios tarybos pirmininkei Anelei Šukaitienei. 

Smulkiai krapnojantis rudens lietus nesutrukdė svečiams ir vietos gyventojams gausiai dalyvauti iškilmėse. 200 vietų salėje vos tilpo dalyviai. Apie 12 val. Kauno autobusas atvežė svečius, rėmėjus iš JAV. Džiugiai su gėlėmis buvo sutikti Viskonsijos valstijos Gryn Bei miesto atstovai, su kuriais pilviškiečiai jau seniai užmezgę draugystės ryšius. 

Bažnyčios šventinime dalyvavo septynių valstybių Metodistų bažnyčios vyskupas iš Norvegijos B.Olsenas, Visuotinės pasaulinių tarnysčių tarybos atstovas kunigas Dovydas Markas, rajono superintendentas Čelas Kataldo, Gryn Bei miesto bendruomenės kunigas Denisas Reimeris. Dalyvavo kitų Lietuvos partnerinių bažnyčių atstovai, Vilkaviškio rajono meras A.Bagušinskas, Pilviškių seniūnas V.Judickas. 

Pamaldas pradėjo Pilviškių JMB jaunimo ansamblis, buvo įneštas JMB simbolis – medinis kryžius raudonos vėliavos fone. Religines maldas paįvairino vietinio bei Kazlų Rūdos jaunimo ansamblių giesmės, išraiškingai skambėjo biržiečių bendruomenės varpelių muzika. Giesmes giedojo svečiai iš Amerikos, gitara pritarė pats vyskupas. 

Kalbėję svečiai, vietos atstovai pasidžiaugė moderniu pastatu, išreiškė padėką žmonėms, savo aukomis ir darbais parėmusiems maldos namų statybą. Didelę santaupų dalį statant Pilviškių bažnyčią paaukojusi amerikietė Mei Zol dėl ligos negalėjo dalyvauti iškilmėse, nuoširdžius linkėjimus pilviškiečiams ji perdavė per savo dukterėčią. 

Po religinių apeigų padėkomis bei dovanomis buvo apdovanoti asmenys, prisidėję prie gražių maldos namų statybos. Tikimasi, kad į šios šventovės varpinę atkeliavę varpai kvies tikinčiuosius taikos, vilties, susivienijimo ir gerumo maldai.
Autorius:Albina RIDIKEVIČIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/jega/page2003/kt10092.php
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1377
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Pirmadienis, 2019-07-22

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License