Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 9
Svečių: 8
Vartotojų: 1
sophiecs2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Neilgai trukęs džiaugsmas
Laiminga ir linksma tą dieną ėjau į namus, nes rankinėje gulėjo gauta premija. Eidama galvojau, kur panaudosiu pinigus, nors jiems išleisti buvo daugybė būdų. Vyrui maniau nupirksianti naujus šiltus marškinius, sūnui – šiltus batus žiemai, dukrytėms – po megztinuką, o man reikėjo naujos palaidinės. 
Namuose laukė staigmena. Apsilankė elektros tinklų darbuotojai ir, apžiūrėję namo koridoriuje esantį skaitiklį, pareiškė, jog mes vagiame elektrą. Paprašiau neįžeidinėti, viską išsamiai paaiškinti. Tada jie mane nuvedė prie skaitiklio ir parodė, jog trūksta vienos plombos. Esą dvi plombos yra, o trečios – ne. 
Sakiau, kad nesu elektrikė ir neišmanau, kiek tų plombų turėtų būti. Jie nesiklausė mano paaiškinimų, jog skaitiklis apneštas dulkėmis, jokių pirštų antspaudų nėra. Atnešiau ir atsiskaitymo knygelę, rodančią, jog kas mėnesį sumokame panašią pinigų sumą, o prieš keletą mėnesių ir tikrintojas buvo atėjęs. 
Atvykėliai nesiklausė manęs, surašė protokolą ir užtikrino, jog turėsiu sumokėti nemažą baudą. 
Jiems išėjus aš viską apmąsčiau. Prisiminiau, kad vasarą buvo atėjęs elektrikas ir pasakė, jog mums reikia pakeisti elektros skaitiklį. Aš sutikau. Atlikęs darbą paprašė pasirašyti lape ir pridūrė, jog jis neturįs plombos, bet tai maža bėda – kai kitą kartą lankysis Pilviškiuose, tą plombą pakabins. 
Netrukus tikrai gavau pranešimą, jog turiu sumokėti nemažą sumą rublių už neva pavogtą elektrą. Nuvykus į elektros tinklų būstinę ašarodama sakiau, kad baudos nemokėsiu, reikalavau, kad pakviestų tą darbuotoją, kuris keitė skaitiklį. Moterys pasakė, kad jis čia jau nebedirba, o baudą mokėti tikrai teks – jeigu ne gražiuoju, tai paduos mane į teismą. Ką gi, nudrožiau tiesiai pas teisėją. 
Šis, išklausęs mano problemą, paaiškino, jog reikės poros liudininkų, kurie matė, jog tos plombos prie skaitiklio nebuvo. Tokiu būdu bylą galbūt galėčiau laimėti. 
Išėjusi pagalvojau: gal ir prikalbinčiau porą kaimynių, kurios patvirtintų apie plombos nebuvimą. Tačiau kur logika? Kaimynės matė ir žinojo, kiek plombų turi būti, o aš – ne. Ir į elektros tinklų būstinę nepaskambinau. Taip ir sumokėjau baudą, gerokai viršijusią mano premiją.Autorius:Albina RIDIKEVIČIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=10864
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1040
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2020-10-01

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License