Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 9
Svečių: 6
Vartotojų: 3
rubyjd1 , valarieby18 , kimberleyfk2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Įspūdis
Šešupė patiko natūralumu 

Rugpjūčio 4–5 dienomis plaukėme baidarėmis Šešupe nuo Pilviškių iki Slabadų tilto. Lyginant su praeitų metų rugsėjo mėnesiu, šiame ruože „išaugo” daugiau akmenų, o irklavimą kartais trukdė žolės. Žmonės šneka, kad vandens lygis Šešupėje kritęs ne tik dėl sausros, bet ir dėl rekonstruojamos Krasnoznamensko hidroelektrinės. 
Kartu plaukusiems svečiams iš Lenkijos Šešupė labai patiko savo natūralumu. Švarus vanduo, šokinėjančios žuvys, ančių pulkai ir gulbės su gulbiukais. Pakrantėse nesimato žmogaus statinių, o ir pačių žmonių sutikome vos keletą. 
Per dvi dienas patyrėme visko: karštą saulę, audrą ir ištisinį lietų. Vandenyje saulės karštis nevargina. Lietui lyjant plaukti taip pat nebaisu, nes irkluojant nešalta. Vis dėlto gerai, kad audra užklupo jau išlipus į krantą. Liūtis ir uraganinis vėjas prasidėjo dar statant palapines. Lenkai septyniese sulindę į vieną keturvietę palapinę už rėmų laikė, kad jos vėjas nenupūstų, o mūsų kiniškas palapines vėjas spaudė prie žemės. Per pačią liūtį teko lįsti į lauką pririšti polietileno, kuriuo buvau apgaubęs už 15 Lt pirktą palapinę. Kitoje pigioje palapinėje, kuri nebuvo užtiesta polietilenu, greitai atsirado balos. 
Kadangi polietileniniuose maišuose visi turėjome sausų rūbų, tai labai nesušalome. Vakarienei ant portatyvinės dujinės viryklės išsivirėme karštos arbatos ir gavome po stikliuką brendžio (kalnuose po sunkios dienos prieš užmiegant palapinėje ant ledyno taip pat gaudavome po stikliuką spirito).Autorius:Vykintas AUGUSTAITIS

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=10958
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1011
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Antradienis, 2020-09-29

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License