Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 12
Svečių: 9
Vartotojų: 3
terriev69 , rubyjd1 , jessievf2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Vasaros palydų šventė pilviškiečiams dovanojo daug gražių akimirkų
Kas ratuoti, kas pėsčiomis sugužėjo pilviškiečiai ir jų artimiausi kaimynai į Pilviškių miestelio bendruomenės, seniūnijos ir kultūros namų surengtą šventę „Lik sveika, vasara“. 
Tradicija tapo vasaros palydas organizuoti per Šv. Baltramiejaus atlaidus, todėl šventė ir prasidėjo Pilviškių miestelio Švenčiausios Trejybės bažnyčioje aukojamomis mišiomis. 
Linksmoji dalis persikėlė į miestelio centre pastatytą kilnojamą vasaros estradą. Pilviškiečiai estradą įsirengė šiais metais, laimėję projektą „Sukurkime dainų parką“. 
Nors iš pradžių gamta geru oru nelepino ir siuntė vasariško lietaus debesis, Pilviškių bendruomenės kaimo kapela, vadovaujama Juozo Valinsko, linksma muzika kvietė visus rinktis į šventę. O kokia šventė, jeigu joje neskamba pilviškiečių vokalinio ansamblio „Jovaras“ dainos (vadovė Nemira Gardauskienė). 
Šventėje sveikinimo žodį tarė Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Vabalas, o Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas ragino žmones neišsigąsti blogo oro ir būti linksmus. 
Patiems geriausiems sportininkams, garsinantiems Pilviškių seniūniją, V.Judickas įteikė seniūnijos medalius, o merginų šokių grupė „Ligra“ (vadovė Šarūnė Butauskienė) sportininkams padovanojo nuotaikingą ritminį šokį. Buvo pagerbti ir vyriausi Pilviškių miestelio gyventojai – devyniasdešimtmečiai Teresė Kudirkienė ir Stasys Narbutaitis. 
Su jauduliu širdyse pilviškiečiai laukė, kada bus paskelbti pavyzdingai tvarkomų sodybų šeimininkai. Bendruomenės pirmininkas Kęstutis Brazys pasidžiaugė, kad kiekvienais metais jų vis daugėja, miestelis gražėja, ir komisijai, kuri mėnesio pradžioje žvalgėsi po miestelį, vis sunkiau apsispręsti. 
Šį kartą prizininkėmis buvo paskelbtos Kęstučio Jokšos (S.Nėries g.), Bronės ir Vido Teleišų (Mokyklos g.) ir Anelės Verbickienės (Stoties g.) sodybos. 
Nepaprastai džiaugėsi ir tie miestelio gyventojai, kuriems bendruomenės taryba skyrė savo nominacijas, būtent: Emilija Kavalčiukienė – „Grožio puoselėtoja“, Juozas Valinskas – „Smuikas 1“, Roberta Žukaitė – „Jauniausia metų skaitytoja“, Antanas Raulinaitis – „Eikliausias miestelio žmogus“. 
Padėkos raštas „Už visokeriopą pagalbą Pilviškių miestelio bendruomenei“ įteiktas Vilkaviškio bendruomenių asociacijos pirmininkei Linai Kružinauskienei. 
Šventės dalyviams gerą nuotaiką toliau kūrė moterų ansamblis ir kaimo kapela iš Alvito kultūros namų (vadovas Vitas Venslovas). Visiems žmonėms labai patiko ir dvi valandas trukęs Valdo ir Agniaus Vasiliauskų dueto koncertas. 
Su pirmaisiais Alvito kultūros namų kaimo kapelos akordais pro debesis nusišypsojusi saulutė pranašavo gražią dienos pabaigą ir masino žmones aktyviai dalyvauti organizuojamuose atrakcionuose-varžytuvėse. 
Pirmą kartą šių švenčių istorijoje vyko šaudymo iš pneumatinio ginklo varžybos. Buvo svarsčių kilnojimo turnyras, virvės traukimo rungtis ir kt. 
Neapsieita ir be tradicija jau tapusios šventinės loterijos. Aktyvių Pilviškių miestelio bendruomenės narių Teresės Narkauskienės ir Valės Mykolaitienės pastangų dėka kiekvienais metais loterijos tampa vis spalvingesnės ir turiningesnės. 
Šventinio vakaro diskotekoje grojo ir dainavo ansamblis „Bičiuliai“ iš Kazlų Rūdos. Šio ansamblio vadovą Antaną Žilionį pilviškiečiai nominavo „Amžino muzikanto“ nominacija. Tai – įvertinimas ir padėka už ilgametį bendradarbiavimą. 
Sutemus vasara išlydėta į dangų pakilusiais įvairiaspalviais fejerverkais. 
Iš tikrųjų, būta gražių ir įsimintinų akimirkų, kurios neliko nepastebėtos Pilviškių bendruomenės „fotokorespondento“ Eugenijaus Veršinino. Nuotraukomis bus papuoštas bendruomenės istorijos metraštis. 
Pilviškių bendruomenės pirmininkas Kęstutis Brazys, kalbėdamas bendruomenės ir seniūnijos vardu, sakė esąs nuoširdžiai dėkingas visiems šventę parėmusiems verslininkams, kitiems žmonėms, geranoriškai prisidėjusiems prie jos organizavimo. Savo ruožtu visa Pilviškių bendruomenė dėkoja savo pirmininkui ir aktyvui už gražias akimirkas, praleistas kartu.

null

Smagios melodijos šventės dalyvius išjudino šokti.
Eugenijaus VERŠININO nuotr.
Autorius:Silvija BINDOKIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=11121
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 2814
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Sekmadienis, 2021-02-28

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License