Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 7
Svečių: 6
Vartotojų: 1
rubyjd1

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Ugniagesiams padėjo amerikiečių metodistai
Pilviškių ugniagesių komandos patalpose darbavosi amerikiečiai. Svečiai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Gryn Bėjaus (Green Bay) miesto, Viskonsino valstijos, – jungtinės metodistų bažnyčios atstovai. 
Amerikiečių, atvykusių į partnerių bažnyčią Pilviškiuose, pagalbos paprašė šios bažnyčios narys Algimantas Jablonskis. 
Vyras sakė, kad metodistai miesteliui jau yra padėję nemažai: remontavo mokyklos, poliklinikos patalpas, dirbo kituose objektuose. 
Metodistų pastorius Davidas Vilkinsonas pasakojo, jog Gryn Bėjaus ir Pilviškių metodistų bažnyčių partnerystė tęsiasi apie dešimt metų. 
– Per tuos metus bendruomenėje mes atlikome nemažai darbų. O šįkart mums viešint Pilviškiuose vienas mūsų bažnyčios narys – Algis Jablonskis – paklausė, ar negalėtume padėti suremontuoti ugniagesių patalpas, kol esame čia. Mes pamanėme, kad tai bus puiki galimybė padėti bendruomenei. Vienas iš mūsų narių yra Gryn Bėjaus ugniagesys – jis specialiai atvažiavo prisidėti prie šio projekto. Esame laimingi, galėdami šiek tiek padėti, – kalbėjo D.Vilkinsonas. 
Pastorius pasakojo, kad remontuoti patalpas pradėjo amerikiečiai, tačiau Pilviškių ugniagesiai nesėdėjo sudėję rankas – jie tuoj pat prisijungė prie svetimšalių darbininkų. 
Vilkaviškio savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Sigitas Čiuplys tvirtino, jog ir pati tarnyba stengiasi tvarkytis pagal savo galimybes. 
– Buvau nusivežęs amerikiečius į Karklinius, rodžiau, kaip ten remontuojame ugniagesių patalpas. Sakiau, kad mes nesame tinginiai, tik lėšų turime per mažai. Esame jiems labai dėkingi už pagalbą, – aiškino S.Čiuplys. 
Metodistai, suremontavę Pilviškių priešgaisrinės komandos garažo lubas, nupirko dar ir visas likusias remontui reikalingas medžiagas. Jomis jau patys pilviškiečiai gaisrininkai susiremontuos grindis ir sienas, nes talkininkavę amerikiečiai jau išvyko namo. 
– Kol kas grindų dar netvarkysime, nes neturėsime kur laikyti automobilio. Vėliau mašiną planuojama remontuoti, tada suklosime ir grindis, – pasakojo Pilviškių ugniagesių vyr. vairuotojas Vidas Baltūsis.

null

Amerikiečių nupirktomis medžiagas gaisrinės patalpas tvarkė tiek patys metodistai, tiek Pilviškių ugniagesiai.
Romo ČĖPLOS nuotr.Autorius:Eglė MIČIULIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=11473
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1155
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Antradienis, 2020-09-29

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License