Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 10
Svečių: 9
Vartotojų: 1
luisatw16

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Buvo, buvo, kaip nebuvo...
Pilviškių miestelio bendruomenės pirmininkas Kęstutis BRAZYS: 
– Kuo labiau tolsta vasara, tuo smagiau darosi prisiminti vieną jos šventę, neeilinį renginį. Ne po kiekvieno juk tenka merkti batus į vonią ir skalbti kelnes. O nutiko štai kas. 
Mūsų bendruomenė įgyvendino projektą „Sukurkime dainų slėnį“. Miestelio centre, prieš mokyklą, pasistatėme puikią vasaros estradą ir ruošėmės per Jonines ją „krikštyti“. Kaip ir dera, tokių iškilmių proga koncertuoti buvo pakviesta žinomų grupių ir dainininkų. 
Viskas klostėsi gerai. Ne taip labai ir jaudinomės, kad dėl užsitęsusios sausros nespėjo sudygti aplink estradą pasėta žolė. Sakėme: „Na ir kas čia tokio – liks vienąkart pilviškiečiai Joninių naktį nepabraidžioję po rasą.“ 
Tik daugelis turbūt esame pastebėję, kad per šventą Joną kažkodėl būtinai turi prakiurti dangus. Praplyšo jis ir tą kartą. Porą valandų pylė kaip iš kibiro. Prieš šventės pradžią lyti nustojo, bet... Tikriausiai galite įsivaizduoti, kuo pavirto mūsų dainų slėnis. O ką daryti? Šventė lieka švente – paskutinę minutę neatšauksi jos dėl to, kad žolės nesutvirtinta žemė virto klampyne. 
Bet nuotaikos tai nesugadino. Maknojome klimpdami iki kelių ir jautėmės nė kiek ne prasčiau nei kitais kartais. Užvaldė kažkoks ypatingas linksmumas. Žiūrėk – vienas stovi įklimpęs, kitas džiaugiasi ištraukęs koją, nors ir be bato. Jį sugraibo, apsimauna ir keliauja, iriasi tolyn. 
Juokavo net svečiai, brisdami į estradą per dumblą. Dainininkė Anželika Petrikytė sakė, kad Pilviškius įsidėmės visam gyvenimui. Ji kalbėjo: „Visko mačiau, daug ko teko patirti, bet kad per šitokį purvą reikėtų lipti į sceną – dar nėra buvę.“ 
Aš, grįžęs po tokių „šventinių“ estrados krikštynų, batus ir kelnes iškart patikėjau voniai. Prisimindamas tą klampojimą po dumblyną, vis pagalvoju, kokios skalbyklos būtų prireikę mūsų „Jovaro“ ansamblio dainininkių sijonams. Bet moterys nebūtų moterys – tarsi nujausdamos, kas gali nutikti, Joninių šventėje jos, kaip ir visas „Jovaro“ ansamblis, tąsyk nekoncertavo. Ir turėk tiek nuojautos...

null

Kęstutis Brazys sakė, jog nemalonūs dalykai ne visada sugadina nuotaiką. Priešingai – gyvenimui jie suteikia ir linksmų spalvų. 
Birutės PAVLOVIENĖS nuotr.
Autorius:"Santaka"

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=11569
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1138
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2020-10-01

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License