Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 15
Svečių: 14
Vartotojų: 1
elnoraiu3

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Per keturias paras gaisre žuvo jau antras žmogus
Per dvi dienas Pilviškių miestelyje kilo du gaisrai. Viename iš jų ir vėl žuvo žmogus – šiomis dienomis tai jau antras mūsų rajono gyventojas, kurio gyvybę nusinešė ugnis. 
Gaisras, suniokojęs gyvenamąjį namą ir pražudęs jo šeimininką, kilo Pilviškių miestelio Vytauto gatvėje gruodžio 16-osios naktį, prieš pat vidurnaktį. 
Pirmiesiems gaisrininkams atvykus pastato stogas jau degė atvira liepsna. Gaisrą gesino keturios ugniagesių komandos. Prie ugnies apimto namo gelbėtojai darbavosi iki pat ryto. 
Apie pusę pirmos nakties, kai jau buvo įmanoma patekti į vidų, ugniagesiai į namą įėjo su kvėpavimo aparatais. Po kiek laiko pastato viduje, virtuvėje, buvo rastas jo šeimininko Vitaliaus Miklaševičiaus kūnas. 
Gaisro metu nudegė pastato stogas, pradegė ir įgriuvo kambario bei virtuvės lubos. Sudegė lova, apdegė kambaryje bei virtuvėje buvę baldai, visos patalpos aprūko, buvo sulietos vandeniu. Norint užgesinti ugnį ugniagesiams teko ardyti ir plytas, kuriomis buvo apmūrytas medinis namas. 
Manoma, jog 41 metų žmogus nelaimę į namus prisišaukė neatsargiai rūkydamas lovoje. Vyriškis buvo išsiskyręs, gyveno vienas. 
Šį gruodį tai jau antras atvejis mūsų rajone, kai gaisro metu žuvo žmogus. Vos prieš keletą dienų Kybartų seniūnijoje, Žagrėnų kaime, ugnis nusinešė 66 metų Jono Arbačiausko gyvybę. 
Dar vienas gaisras Pilviškiuose kilo pirmadienį Stoties gatvėje. 
Pranešimo apie degantį gyvenamąjį namą Vilkaviškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba sulaukė apie 16 valandą. 
Valgomajame plykstelėjusią ugnį greitai pastebėjo namuose buvęs šeimininkų sūnus. Todėl atvykę Pilviškių ugniagesiai gelbėtojai gaisrą greitai užgesino ir šis labai didelių nuostolių pridaryti nespėjo. Gaisro metu apdegė apie 3 m² lubų ir apie 4 m² sienos, aprūko patalpos. 
Gaisras kilo dėl Krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

null

Trečiadienio popietę ieškodamas likusių daiktų sudegusio namo pelenus žarstė tėvo netekęs Narimantas Miklaševičius. „Būčiau atvažiavęs vakar, gal šita nelaimė būtų neįvykusi“, – apgailestavo vaikinas.
Romo ČĖPLOS nuotr.
Autorius:„Santakos“ inf.

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=12170
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1229
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Antradienis, 2020-09-29

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License