Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 7
Svečių: 1
Vartotojų: 6
alfredhj4 , lisapi16 , jasminejj60 , melbass18 , edwardna18 , berthats1

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

„Trys karaliai“ Pilviškių seniūnui pridarė nemalonumų
Antradienio popietę redakcija ir rajono Savivaldybė gavo signalą, kad Pilviškių seniūnijoje eilinį kartą puotaujama. Šįkart čia, matyt, buvo švenčiami Trys karaliai. 
Gavus žinią, kad Pilviškių seniūnijoje vidury baltos dienos, darbo metu, vyksta „baliukas“, kuriame neva dalyvauja ir pats seniūnas, į „įvykio“ vietą operatyviai išskubėjo rajono Savivaldybės administracijos desantas. 
Suprantama, tokių svečių čia niekas nelaukė, todėl ir įsileisti jų neskubėjo. Pačiam vicemerui Jonui Meškauskui teko gerokai pasibelsti į vienas seniūnijos duris, kol už jų sėdintys vyrai teikėsi jas atrakinti. Butelio ant stalo, žinoma, jau nesimatė, tačiau užkandžių likučiai ir alkoholio kvapas išdavikiškai bylojo, kad, ko gero, gerta ne tik gaivinamieji gėrimai. Tą komisijos nariai akte ir užfiksavo. 
Pats seniūnas Vytautas Judickas ir jo svečiai – „trys karaliai“ (du Alksnėnų ūkininkai ir eigulys) tvirtino ką kita. Vyrai sakė, kad tik prie kavos puodelio susirinkę reikalus aptarinėjo. 
Tuo nei komisijos nariai, nei Savivaldybės vadovai, atrodo, nepatikėjo ir jau kitą dieną V. Judicką „ant kilimėlio“ išsikvietė. Iš vakaro gynęsis ir savo darbdaviams priekaištavęs, jog šie tik ir siekiantys su juo politiškai susidoroti (mat V. Judickas yra opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys), kitą dieną, po rimto pokalbio valdžios rūmuose, seniūnas jau mušėsi į krūtinę. Redakcijos pakalbintas seniūnas sakė, jog daugiau tokie dalykai nepasikartosią ir jokių „kavų“ seniūnijoje daugiau nebūsią. 
Vakar Savivaldybės vadovai dar negalėjo paaiškinti, kuo baigsis ši istorija. Jie tik patvirtino, kad signalų apie Pilviškių seniūnijoje vykstančius „baliukus“ jie gavę jau ne vieną kartą, bet konkrečiai pagauti už rankos nepavykę. 
Beje, antradienio vakare keletas susirūpinusių pilviškiečių buvo atėję į namus pas Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Saulių Vabalą, gyvenantį Pilviškiuose, ir taip pat išdėstė faktus dėl netvarkos minėtoje seniūnijoje, ragino imtis kokių nors priemonių. 
Ilgametis Pilviškių seniūnas jau ne pirmą kartą įsivelia į painias situacijas, kurios jam sukelia viešų nemalonumų. 
Prieš porą metų, taip pat pirmosiomis sausio dienomis, V. Judickas buvo aptalžytas kėde, kai jį vienas iš tuometinių politikų rado užėjusį į savo žmonos kabinetą tame pačiame seniūnijos pastate. Dar kiek anksčiau seniūnui minėtas politikas pavydo sceną iškėlė pašešupio pievoje per seniūnijoje organizuotą Joninių šventę. Tačiau tąkart didesnių pasekmių šie incidentai V. Judickui nesukėlė, nes konfliktai vyko ne darbo metu, be to, vyrai susitaikė.

null

„Baliukais“ garsėjančios Pilviškių seniūnijos seniūnas V. Judickas tikino, kad per Tris karalius su svečiais vaišinosi tik kava.
Romo ČĖPLOS nuotr.
Autorius:Dangyra APANAVIČIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=12336
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1020
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2019-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License