Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 7
Svečių: 6
Vartotojų: 1
ineseu3

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Buvo buvo, kaip nebuvo...
Iš baimės akys visuomet pasidaro didelės 

Pilviškietė Judita ČIŽAUSKIENĖ: 
– Tada dirbau statybinių medžiagų gamykloje „Sūduva“ buhaltere. Dažnai tekdavo vykti į Vilkaviškio banką pinigų. Kartą pavėžėjo pats gamyklos direktorius. Aš nuėjau į pinigų, jis nusuko savo reikalais. 
Pasiėmusi keletą tūkstančių laukiau direktoriaus. Nenorėdama, kad jam tektų manęs dairytis, bent keletą kartų iš banko išbėgau į lauką. Jau kelintąkart per duris begrįžtančią mane sustabdė banko apsaugininkas ir sako: „Kodėl jūs su pinigais taip drąsiai vaikštote po lauką?“ Kai paaiškinau, kad laukiu transporto, jis pasisiūlė mane parvežti. Atsisakiau, nes įmonė buvo ties bankroto riba ir mokėti už paslaugas nelabai buvo iš ko. Netrukus pasirodė direktorius ir parvežė mane į gamyklą, bet nuo to laiko, važiuodama su pinigais, tapau baugštesnė. 
Kitą kartą į banką teko vykti autobusu. Pasiėmusi pinigų darbininkų atlyginimams skubėjau grįžti namo. Kadangi autobuso į Pilviškius greitai nebuvo, nutariau stabdyti pravažiuojančias mašinas. Netrukus prie manęs stabtelėjo gražus užsienietiškas automobilis. Brangia odine striuke vilkintis vairuotojas sutiko pavėžėti iki Pilviškių. Kelionei įpusėjus ėmiau nerimauti: vyriškis nekalbus, gal koks mafiozas, o dar ėmė krapštytis kažkur prie vairo... „Gal ieško ginklo, nori mane apiplėšti?“ – nedavė ramybės mintis. Jau galvojau, kad reikia šokti iš važiuojančios mašinos. Tuo tarpu vairuotojas susirado mobilųjį telefoną ir ėmė su kažkuo kalbėtis, kad netrukus grįšiąs į namus. 
Pagaliau atvažiavome į Pilviškius. Žmogus palinkėjo man geros dienos ir net neėmė atlygio už kelionę. Lengviau atsikvėpiau, bet kol grįžau į gamyklą, dar ilgai iš baimės tirtėjo širdis.

null

Saugodama pinigus J. Čižauskienė vos neiššoko iš važiuojančio automobilio.Autorius:Judita ČIŽAUSKIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=12395
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1216 | Komentarų: 1
Viso komentarų: 1
2010-12-11 Spam
1. Zanavykas [Straipsnis ]
Labai abejoju, kad autorius knygos taip ir parašė: "V. Kudirkos tėvas gimė Paežeriuose" Tikrai ne. Skaičiau, ten parašyta - "V. Kudirkos tėvas ir senelis (abu Motiejai) gimė Vyžpinių k., Šakių apskrityje.

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Antradienis, 2020-09-29

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License