Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 5
Svečių: 2
Vartotojų: 3
julianat11 , ineseu3 , harveyyd69

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Pedagogas nesijaučia nusikaltęs
Sausio 31 dienos „Santakoje“ išspausdinta žinutė „Kaltina pedagogą“, kurioje rašoma, jog septyniolikametis Pilviškių „Santakos“ gimnazijos moksleivis prokuratūros prašė pradėti ikiteisminį tyrimą. Jis gimnazijos vadovą kaltina už tai, kad šis neva apstumdęs nepilnametį dėl to, jog pastarasis atsinešė į mokyklą alkoholio. 
Apie šį konfliktą redakcija pasiteiravo „Santakos“ gimnazijos direktoriaus Arūno Kiulkio. 
Direktorius sakė, jog jokio konflikto su savo mokiniu neturėjo. Perskaitęs žinutę perkratė atmintį, kada kažkas panašaus galėjo įvykti. Po to išsiaiškino su teisėsaugos darbuotojais, jog čia prisimenamas praėjusių metų gruodžio 12-osios vakaro atvejis. 
Tą vakarą Pilviškių mokyklos sporto salėje vyko baigiamosios krepšinio varžybos seniūnijos taurei laimėti. Direktorius pamatė savo mokinį, pro duris įsinešantį plastikinį butelį alaus. Kai vaikiną perspėjo, vadovas matė, kaip moksleivis butelį perdavė su juo kartu įėjusiam pašaliečiui. Šis nereagavo į direktoriaus pastabą nesinešti alkoholio į vidų. Kai nepažįstamas jaunuolis plastikinį butelį numetė laiptinėje, vedančioje į sporto salę, o alus išsipildamas aptaškė patalpą ir drabužius, direktorius pašalaičio pareikalavo apleisti mokyklą. Iš savo gimnazijos vienuoliktoko, kuris pro duris įsinešė alaus butelį, direktorius priėmė pasiaiškinimą ir už nederamą elgesį pareiškė papeikimą. 
Po to, kai pasibaigė varžybos, jau į namus sugrįžusiam direktoriui buvo pranešta apie tai, kad prie mokyklos durų sužalotas vienos krepšinio komandos narys (ne gimnazijos moksleivis). Paaiškėjo, jog jį sužalojo direktoriaus iš mokyklos išprašytasis nepažįstamas jaunuolis, kuris ir yra direktorių kaltinančio pareiškimo autorius. 
Direktorius A. Kiulkis jaučiasi apkaltintas neteisingai, nes manąs, jog jo, kaip vadovo, pareiga – rūpintis tvarka mokykloje. Jis apgailestavo tik dėl to, kad tąkart krepšinio turnyro metu nebuvo pakankamai užtikrinta viešoji tvarka. 
Pareigūnai išsiaiškino, kad į prokuratūrą kreipęsis septyniolikmetis Marijampolės PRC Vilkaviškio skyriaus moksleivis M. U., tikėtina, davė melagingus parodymus dėl to, kad pats yra įtariamas tą vakarą sumušęs kitą jaunuolį. Policija neatmeta galimybės, jog M. U. bus iškelta byla dėl melagingų parodymų.Autorius:Birutė NENĖNIENĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=12672
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1034
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Antradienis, 2020-01-28

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License