Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 7
Svečių: 1
Vartotojų: 6
alfredhj4 , lisapi16 , jasminejj60 , melbass18 , edwardna18 , berthats1

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Atsiskaito valdžia
Jau nuo kovo pradžios rajono seniūnijose vyksta ataskaitiniai susirinkimai. 
Kaip ir kiekvienais metais panašiu laiku, rajono seniūnijose rengiami gyventojų susirinkimai. Jų metu seniūnai pateikia savo veiklos ataskaitas. 
Paprastai į šiuos susitikimus atvyksta ir rajono Savivaldybės, Valstybinės mokesčių inspekcijos, „Sodros“ ir kai kurių kitų rajono institucijų atstovai. Specialistai suteikia gyventojams įvairios informacijos, atsako į jų klausimus. 
– Žmonės domisi investicijomis, kurios ateina į mūsų rajoną, klausia apie kelių ir gatvių priežiūrą, apšvietimo, vandens kokybės reikalus, nori išsiaiškinti daugelį kitų juos dominančių bendrų problemų. Taip pat specialistai žmones pakonsultuoja ir individualiai, – sakė ataskaitiniuose susirinkimuose dalyvaujantis rajono Savivaldybės meras Algirdas Bagušinskas. 
Rajono vadovas pasidžiaugė, kad savo ataskaitas seniūnai dabar jau pristato naudodami multimediją. Savo kalbą jie pagrindžia lentelėmis, diagramomis, grafikais, nuotraukomis ir kitais skaidrėse perteiktais faktais. Todėl ataskaitos žmonėms pateikiamos sklandžiau, nuosekliau ir suprantamiau. 
Ataskaitiniai susirinkimai jau įvyko Klausučių, Šeimenos, Virbalio ir Gražiškių seniūnijose. Šiandien susirinkimas vyksta Vištytyje, o rytoj pasiklausyti seniūno ataskaitos rinksis pajevoniečiai. 
Kitą savaitę susirinkimų maratonas bus tęsiamas toliau. Antradienį (kovo 24 d.) savo veiklos ataskaitą pateiks Vilkaviškio seniūnas, kovo 25 d. – Keturvalakių, kovo 26 d. – Gižų, kovo 27 d. – Pilviškių, kovo 31 d. – Kybartų ir balandžio 3 d. – Bartninkų seniūnijų vadovai.Autorius:„Santakos“ inf.

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=13102
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 910
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2019-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License