Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 3
Svečių: 1
Vartotojų: 2
julianat11 , cliffordcd2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Jei nesutinkate mokėti – atsisakykite
UAB „Omnitel“ keičia savo sutarties sąlygas ir planus. Vienai daliai klientų paslaugos pagal naujus planus jau pradėtos skaičiuoti, kitai įkainiai keisis balandžio mėnesį. Apie šias permainas visi vartotojai buvo (ar bent jau privalėjo būti) informuoti raštu. Tačiau ne visi bendrovės klientai į tokius pranešimus pažiūrėjo rimtai. 
Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) Marijampolės skyriaus vedėja Jolanta Petrušauskienė teigė, jog sulaukia nemažai gyventojų skambučių. 
– Noriu paaiškinti, jog paslaugos teikėjas teisės aktų nustatyta tvarka gali keisti sutartis, laiku įspėjęs savo klientus. UAB „Omnitel“ tai ir daro, tačiau daugelis žmonių į tai reaguoja kaip į reklamą ir paprasčiausiai nekreipia dėmesio. 
Tačiau šios bendrovės planai tikrai pasikeis, senųjų jau nebebus, ir žmonės privalo į tai atkreipti dėmesį. Balandį jie gaus didesnes sąskaitas ir dėl to neturėtų nustebti, nes buvo perspėti pačios bendrovės“, – sakė J. Petrušauskienė. 
Gavę pranešimą, jog sutartys vienašališkai keičiamos, ir nesutikdami mokėti „Omnitel“ siūlomais įkainiais, vartotojai privalo kreiptis į pačią bendrovę. Bendrovės adresu žmonės raštu turi pranešti, kad nenori tokio plano ir prašo sutartį nutraukti. VVTAT Marijampolės skyriaus vedėja pabrėžė, jog netesybos taikomos nebus. Kai iniciatyva kyla iš pardavėjo pusės – tai vartotojui yra palanku, nes jis turi teisę nutraukti sutartį arba pasirinkti kitą planą, kokį turi ši bendrovė. Jei to nebus padaryta, vėliau vartotoją apginti jau bus sunku. 
J. Petrušauskienė priminė, jog šiuo atveju jos pareiga yra šviesti žmones. O skundų, susijusių su elektroniniu ryšiu, VVTAT nenagrinėja – tai Ryšių reguliavimo tarnybos specialistų kompetencija. Ši tarnyba yra Vilniuje (Algirdo g. 27A, LT-03219 Vilnius, tel. (8 5) 210 56 33). 

Autorius:„Santakos“ inf.

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/?sid=13105
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1208
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2020-02-27

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License