Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 5
Svečių: 2
Vartotojų: 3
melisahz4 , jasminejj60 , elnoraiu3

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Paroda atkeliavo į Pilviškius
Vilkaviškio krašto muziejaus iniciatyva Šaulių sąjungos 90-mečiui skirta paroda atkeliavo į Pilviškių bažnytėlę. Seniūnijos gyventojai turi galimybę susipažinti su Vilkaviškio krašto prieškario šauliais, jų veikla. 
Parodos atidarymo metu muziejininkė Aušra Mickevičienė papasakojo apie istorinių dokumentų, nuotraukų rinkimą ir kaupimą, jų vertę ateities kartoms. Kuopos vadas pasidžiaugė galimybe pristatyti parodą pilviškiečiams, apžvelgė šaulių susikūrimo Lietuvoje ir Vilkaviškio krašte istorijos pradžią, tolimesnę veiklą, paminėjo šių dienų Vilkaviškio rajono šaulių kuopų aktualijas. Susirinkusiuosius savo daina pradžiugino jaunoji šaulė Romutė Eidukevičiūtė. Po parodos pristatymo skambėjo nuotaikingos Pilviškių „Santakos“ gimnazijos merginų, vadovaujamų muzikos mokytojos Nemyros Gardauskienės, dainos. Kaip sakė klebonas Algirdas Žukauskas, parodą bus galima lankyti dar bent porą savaičių, be to, žadama ekspoziciją papildyti naujomis nuotraukomis, susijusiomis su Pilviškių šaulių veikla. Vėliau paroda keliaus į Kybartus. 
Esame dėkingi Vilkaviškio krašto muziejaus direktoriui Antanui Žilinskui už aktyvų palaikymą propaguojant šaulių idėjas mūsų krašte. Ne mažesnio dėkingumo nusipelno Pilviškių parapijos klebonas Algirdas Žukauskas už parodai suteiktas patalpas ir palankumą šaulių veiklai.Autorius:Romualdas RAMANAUSKAS

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=13787
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1146 | Raktažodžiai: Pilviskiai, Pilviskiai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2020-02-27

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License