Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 6
Svečių: 2
Vartotojų: 4
jasminejj60 , mitzics69 , jessievf2 , wildabs2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Pilviškiečių kalendoriai – geriausi
Jau trečią kartą Pilviškių „Santakos“ gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Mokinio kalendorius“, kurį organizavo Lietuvos jaunimo turizmo centras ir leidykla „Kalendorius“. 
Šiais metais reikėjo parengti vaizdinį arba tekstinį „Mokinio kalendoriaus“ variantą. Kalendoriaus tekstais ir piešiniais turėjo būti išskirtos svarbesnės valstybinės, tradicinės, įdomesnės tarptautinės mokiniams ir mokyklų bendruomenėms svarbios dienos. 
Kitų dienų kalendoriaus grafas buvo galima užpildyti įvairiomis patarlėmis, mįslėmis, špargalėmis – naudingomis formulėmis, citatomis, nuorodomis, įdomiais trumpais tekstais iš mokyklos gyvenimo, piešiniais, viktorinų klausimais ir atsakymais bei kt. Darbus vertino sudaryta vertinimo komisija bei leidyklos „Kalendorius“ redaktorių grupė. Svarbiausias vertinimo kriterijus – darbai turėjo būti tiesiogiai susiję su mokyklos gyvenimu (mokinio kasdienybe, problemomis, lūkesčiais, šventėmis ir kt.). 
Konkurse dalyvavo 3a ir 3b klasės mokiniai, jiems padėjo mokytojos Rūta Bakūnienė ir Daiva Kiulkienė. Vaikai rinko tekstus, rašė eiles ir rašinėlius, piešė, galvojo užduotis ir kūrė kalendoriaus lapelius. 
Labai džiugu, kad pilviškiečiai vėl tapo respublikinio konkurso „Mokinio kalendorius“ nugalėtojais. Į mokyklą pradinukai grįžo su dovanomis: pirmosios ir antrosios vietų diplomais, padėkos raštais, knygomis, kalendoriais. 
Vaikai laimėjo šaunią ekskursiją po Liaudies instrumentų muziejų Kaune. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos pradinukų mintys, piešiniai papuoš 2009–2010 m. mokinio kalendorių.Autorius:Skirmutė JUŠKEVIČIENĖ

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=14030
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1195 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: Pilviškiai, Pilviskiai
Viso komentarų: 1
2009-11-23 Spam
1. Vidas (Vidas)
VEŽKITE KURIANČIUS KALENDORIUS MOKINIUS Į SKRIAUDŽIŲ KALENDORIŲ MUZIEJŲ.

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Antradienis, 2020-01-28

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License