Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Po pasimėgavimo aušinimo skysčiu - dvi mirtys

Arūnas MILAŠIUS

Ketvirtadienį šalia Pilviškių esančiame Meistiškių kaime policija rankiojo mirusiųjų kūnus. 

Apie 9 val. ryto šalia geležinkelio pervažos rastas nuo pareigūnų besislapsčiusio trisdešimt dvejų metų Vytauto Buinausko lavonas. Prieš dvyliktą į Vilkaviškio ligoninę atgabentas keturiasdešimt vienerių metų Jonas Orenta. Jo būklė buvo sunki. Po poros valandų už poros šimtų metrų nuo J.Orento sodybos, trobelėje, kurią kadaise buvo galima pavadinti gyvenamuoju namu, aptiktas septyniasdešimtmetės šeimininkės Onos Mačiulaitytės kūnas. Visi trys nelaimėliai apsinuodijo automobilių aušinimo skysčiu "Tosol".

Vienintelis likęs gyvas ir beveik sveikas išgertuvių dalyvis, Šakių rajono gyventojas trisdešimt metų jau perkopęs Romas Gurgždaitis pasakojo, jog trečiadienio vakarą per netoli Pilviškių plytintį miškelį jis lapnojo namo. Gamyklinėje taroje nešėsi 6 litrus aušinimo skysčio. Prie šilo susitiko V.Buinauską. Vyrai šnektelėjo, ir ne kartą teistas veikėjas išklausė, ką kaimyninio rajono gyventojas tempia į namus. V.Buinauskui ir kilo mintis paragauti šiaip maistui netinkamo gėrimo. Vyriškis aiškino, jog laisvės atėmimo vietoje jam teko gerti į automobilio radiatorius pilamo skystimėlio ir nieko blogo neatsitiko. Nors ant aušinimo skysčio indo puikavosi užrašas, jog turinys pavojingas gyvybei, ištroškę vyriškiai, matyt, pastebėjo tik daug aktualesnę informaciją - "35O". 

Vyrai užsuko pas J.Orentą. Sėdus prie stalo pasirodė ir O.Mačiulaitytė. Kai litras melsvo skystimėlio sugarmėjo į 

skrandžius, kompanija persikėlė į moters namus. Nors Ona ir mėgo stikliuką, tačiau, pasak kaimynų, ja buvo galima pasitikėti. Moteris niekada nieko nebuvo pavogusi, žmonės jai be baimės palikdavo prižiūrėti vaikus. 

Antifryzo savininkas su kompanjonais ilgai neužsibuvo. Iš savo resursų įpylęs dar vieną litrą patraukė namo. Viso šio skysčio žmonės neišgėrė. Ant indo dugno dar liko keli lašai. Pasimėgavimą egzotišku alkoholiu sėkmingai išgyveno tik R.Gurgždaitis, nes, kaip tvirtino jis pats, aušinimo skysčio suvartojo daug mažiau nei kiti, tačiau ir jam nebuvo labai gera. Ryte gyvulius šėrė brolis, nes pačiam jėgų nebeužteko. 

J.Orentą nekokios būklės rado namiškiai. Žmogus komos būsenoje išvežtas į Kauną.

Pasak medikų, mirtina aušinimo skysčio dozė yra 50-100 mililitrų. Vienas iš pagalbos būdų apsinuodijus šio produkto sudėtyje esančiomis cheminėmis medžiagomis - gerti daug kokybiškos degtinės, kuri suskaldo kenksmingas medžiagas.
Autorius:Arūnas MILAŠIUS

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/jega/page/in146.html
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 2375
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2018-11-16

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License