Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 4
Svečių: 1
Vartotojų: 3
valarieby18 , wilmaui16 , elnoraiu3

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Įvykiai Pilviškiuose.

nullJonai buvo ramūs 

Joninių naktį patruliavę pareigūnai didesnių nusikaltimų neužfiksavo. 

Į policiją kreipėsi tik vienas Joninių naktį nukentėjęs pilietis. Apie 2 val. visai prie namų 27-erių pilviškietį D. Š. sumušė iš matymo pažįstamas asmuo. Nederamai besielgusiems viešoje vietoje keliems pilviškiečiams pareigūnai surašė administracinės teisės pažeidimo protokolus ir nubaudė juos 100 litų baudomis. Dar keturi piliečiai naktį dėl girtumo praleido laikinojo sulaikymo kameroje. Tačiau, anot pareigūnų, Jonų tarp jų nebuvo. 

Kiti, matyt, iš anksto pradėję švęsti pilviškiečiai šėlo jau vidurdienį. Į policiją kreipėsi 22-ejų kaunietis E. K., kurio automobilį „VW Passat“ netoli parduotuvės esančioje aikštelėje apgadino du nepažįstami asmenys. Kaunietis žalą įvertino 1200 litų. 

Keliuose patruliavę pareigūnai nesulaikė nė vieno girto vairuotojo. Keletas nubausti už greičio viršijimą, kitus smulkesnius pažeidimus. 

Joninių dieną mūsų rajone patruliavę marijampoliečiai pareigūnai apie 16 val. magistraliniame kelyje Marijampolė–Kybartai–Kaliningradas sustabdė „Citroen XM“ vairavusį virbalietį. Pareigūnai nustatė, kad 33-ejų vyras neblaivus, o jo pateiktas vairuotojo pažymėjimas – galimai suklastotas. Dėl galimo dokumento klastojimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Išgelbėjo senatis 

Į policiją kreipėsi raštą iš skolų išieškojimo įmonės gavęs pilviškietis. 

35-erių pilviškietis D. D. buvo nemaloniai nustebintas, kai iš skolas išieškančios bendrovės „Lindorf oy“ gavo laišką, kuriame rašoma, kad jis „Omnitel“ bendrovei skolingas 1545 litus. Bendrovės atstovai tvirtina, kad D. D. dar 1998 metais sudarė sutartį, kuria įsipareigojo mokėti už paslaugas. Pilviškietis tvirtina, kad jokios sutarties su „Omnitel“ nėra sudaręs, o bendrovės turimas dokumentas – klastotė, kurią kažkas pasirašė pasinaudojęs jo asmens duomenimis. 

Ikiteisminį tyrimą pradėję pareigūnai greičiausiai bus priversti jį nutraukti, nes pasibaigęs nusikaltimo senaties terminas. Jei kažkas prieš daugiau nei dešimtmetį dokumentą suklastojo, baudžiamojon atsakomybėn jis patrauktas nebus. Taigi ir bendrovei mažai vilties atgauti pinigus, kuriuos firmos sąskaita išnaudojo plepus dokumentų klastotojas.
Šaltinis: http://santaka.info/?sid=14299
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1403
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2020-02-27

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License