Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 6
Svečių: 1
Vartotojų: 5
alfredhj4 , lisapi16 , melbass18 , jasminejj60 , edwardna18

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Pilviškiuose – turnyras „Vilkaviškio šaulys“

Rimvydas ŽIEMYS

Pilviškiuose – turnyras „Vilkaviškio šaulys“Šeštadienį į jau tradiciniu tapusį šaudymo iš pneumatinių šautuvų turnyrą „Vilkaviškio šaulys“, kurį organizavo Jaunųjų tautininkų organizacija (JTO), susirinko nemažas būrys jaunimo, panorusio išbandyti akies taiklumą. Dalyvių sulaukta iš įvairių Vilkaviškio rajono kampelių, taip pat ir iš Kauno.

Turnyras vyko Pilviškiuose, aikštėje, kur vyksta miestelio šventės. Nors sinoptikai buvo žadėję prastą orą, renginio dalyviams sušalti neleido gan dažnai iš debesų skraistės pasirodanti saulė bei kareiviška košė ir karšta arbata, kuria pasirūpino Marijampolės apskrities šaulių 4-osios rinktinės Pilviškių šaulių 4-oji kuopa ir jos jaunimas.

Turnyro organizatoriui, JTO prezidentui Žilvinui Leškevičiui talkino ne tik jo atsivežta komanda, bet ir jaunieji šauliai iš Pilviškių. Beje, kaip sakė Pilviškių kuopos atstovai, miestelyje šaulių veikla turi stiprias tradicijas, tad ir jaunųjų šaulių gretos gana gausios – Pilviškiuose jų yra apie pusšimtis.

Per turnyro atidarymą kalbėjęs JTO prezidentas Žilvinas Leškevičius pasidžiaugė, kad turnyras tampa jau tradiciniu, o dalyvių sulaukta gerokai daugiau nei pernai. Prezidentas išvardijo rėmėjus. Tai – „Zala arms“ ginklų ir šaudmenų parduotuvė iš Vilkaviškio, jau minėta Pilviškių šaulių 4-oji kuopa, Pilviškių seniūnija, TS-LKD Vilkaviškio skyrius. Prezidentas žadėjo, jog turnyras bus organizuojamas ir kitąmet, o rungčių būsią dar daugiau. Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas pasidžiaugė, kad renginys jau antri metai iš eilės vyksta Pilviškiuose ir pažadėjo prisidėti, jog ši tradicija būtų tęsiama.

Dalyviai rungtyniavo tiek komandomis, tiek individualiai. Iš merginų geriausiai sekėsi Živilei Aleknaitei, antrąją vietą užėmė Dovilė Naujokaitytė, trečiąją – Roma Eidukevičiūtė. Vaikinai prizines vietas pasidalijo taip: pirmoji vieta – Justinui Sutkaičiui, antroji – Mindaugui Buranovui, trečioji – Ryčiui Sujetai. Tarp komandų pirmoji vieta atiteko „Virbaliui“ (A. Geležiūnas, J. Sutkaitis, R. Sujeta), antroji – „Burundukams“ (G. Mykolaitis, E. Pačkauskas, K. Duoba), trečioji – „Šauliukams“ (Roma, Rima ir Toma Eidukevičiūtės).

Renginio uždarymo metu JTO prezidentas Žilvinas Leškevičius įteikė padėkas rėmėjams, o taures ir diplomus nugalėtojams įteikti padėjo ir Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas bei šių eilučių autorius.

Į renginį taip pat atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos narė Angelita Zubavičienė. Ji atsivežė riterio skulptūrą, kurią specialiai šiam turnyrui išdrožė jos vyras tautodailininkas Jonas Zubavičius. Meno dirbinys už iniciatyvumą ir aktyvų darbą su Vilkaviškio rajono jaunimu buvo įteiktas JTO prezidentui Žilvinui Leškevičiui.

Išbandyti akies taiklumą susirinko nemažas būrys jaunimo.
Autoriaus nuotr.Autorius:Rimvydas ŽIEMYS

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=15338
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 2418 | Komentarų: 2 | Raktažodžiai: šauliai, Pilviškiai
Viso komentarų: 2
2010-09-27 Spam
2. rycka (rysante)
Cia nesamones parasyta, laimetojai is VILKAVISKIO. tongue
Isvardinti tie kurie isvis neuzeme priziniu vietu.
AUTORIUS GRYBU GRYBAS happy

2009-11-05 Spam
1. mantas
ach gera tada buvo pasaudyt,ir as ten buvau

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2019-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License