Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Žmogžudystę organizavusi anūkė dalyvavo laidotuvėse

Arūnas MILAŠIUS

Vilkaviškio policija sulaikė žmogžudžius, rugsėjo dvidešimt devintosios naktį Pilviškiuose žvėriškai nužudžiusius sutuoktinius septyniasdešimt ketverių metų Janiną Zumerienę ir metais vyresnį Kazį Matulevičių. 

Žmonių kūnai bute, Jovarų gatvėje, išgulėjo dešimt dienų. Kaimynams niekada neužkliuvusios poros pasigedo giminaičiai. Pareigūnams išlaužus duris, atsivėrė kraupus vaizdas. Žuvusieji gulėjo kraujo klaunuose - banditai sutraiškė jų kaukoles. Nusikaltėliai ieškojo pinigų - net buvo supjaustę lovų čiužinius.

Mūsų kriminalistai iš karto užčiuopė žmonių, pernai metais įvykdžiusių vieną žiauriausių nusikaltimų respublikoje, pėdsakus. Jau spalio mėnesį buvo sulaikyta pora žmonių, tačiau tada jų kaltės nepavyko įrodyti. Bėgant laikui paslapties kamuolys išsivyniojo. Pasirodė, jog pareigūnai neklydo. Penktadienį sulaikyti Pravieniškių (Kaišiadorių rajonas) gyventojai. Kol kas teismas leido dešimčiai parų suimti keturis žmones - tris vyrus ir moterį. Beveik visi iš sulaikytųjų naudoja narkotikus. Vienas iš žmogžudžių jau teistas.

Manoma, jog penktadienio naktį, kai buvo atimta gyvybė dviem niekuo nenusikaltusiems senukams, į Pilviškius traukiniu atvažiavo trise. Trisdešimtmetė Janinos anūkė Vilma Ž. bendrams buvo sakiusi, jog pas giminaičius gali būti apie du tūkstančius litų. Nusikaltėliai moterį paliko miestelyje, o patys, susileidę eilinę dozę, nuėjo plėšti. Apie ketvirtą ryto į aukų namus pateko prisistatę elektrikais. Lauktų pinigų jie taip ir nerado. Banditai dviejų žmonių gyvybę atėmė už mažiau nei 300 litų.

Žmogžudžiams kelią į giminaičių namus nurodžiusi Vilma, nors ir žinojo, kas įvyko, buvo stiprių nervų. Kai po dešimties dienų buvo rasti aukų kūnai, moteris atvažiavo į močiutės laidotuves ir niekuo neišsidavė, jog prisidėjo prie kraupaus nusikaltimo.
Autorius:Arūnas MILAŠIUS

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/jega/page/iin9.html
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1677 | Komentarų: 1
Viso komentarų: 1
2010-02-01 Spam
1. jONIS
SUŠAUDYTI JĄ

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2019-01-18

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License