Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 4
Svečių: 3
Vartotojų: 1
Clarpep

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Pilviškiečiai sėkmingai pasirodė Vengrijoje

„Santakos" inform.

Balandžio paskutinę savaitę Pilviškių vidurinės mokyklos dramos būrelis dalyvavo Europos „Minties odisėjos" festivalyje Vengrijoje, Budapešte. Jaunieji Pilviškių artistai į jį buvo pakviesti po puikaus pasirodymo respublikiniame konkurse. 

Pilviškiečiai į namus vėl parsivežė medalius, diplomus ir taurę. Kiekvienas gavo marškinėlius ir kepuraitę. 

Festivalyje dalyvavo 41 komanda iš 8 šalių. Iš Lietuvos į šį konkursą vyko dar trys komandos: Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių. 

„Mums ir vėl pasisekė. Pelnėme daugiausia taškų. Tapome vicečempionais užduotyse „Sukurk mitą" ir „Su gimtadieniu", – pasakojo vadovė Rūta Bakūnienė. – Antrąją užduotį atlikome su lenkų komanda. Buvo skirta labai mažai laiko, bet vaikai greitai ją išsprendė. 

Visus vaidinimus reikėjo paruošti anglų kalba. Vaikams tai nesudarė didelių sunkumų, nes prieš kelionę mums labai daug talkino anglų kalbos mokytoja J.Valuckienė." 

Pilviškiečiai džiaugėsi galėdami atstovauti Lietuvai internacionaliniame vakare. Reikėjo trumpai pristatyti savo šalies papročius ir tradicijas. Daug aplodismentų sulaukė polkutė, kurią vaikai atliko skudučiais. Užteko laiko aplankyti žymias Budapešto vietas. 

„Festivalis paliko daug puikių prisiminimų, dovanojo nuostabių akimirkų, – visos nedidelės grupės vardu redakcijai įspūdžiu dalijosi mokytoja R.Bakūnienė. – Esame labai dėkingi Seimo nariui A.Butkevičiui, kuris padengė transporto išlaidas. Už paramą taip pat norėtume padėkoti kanauninkui A.Žukauskui, Pilviškių miestelio geriems žmonėms ir verslininkams, mokyklos bendruomenei, visiems, kurie neliko mums abejingi. Dar esame pateikę prašymą Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybai, kad mums kompensuotų dalį pragyvenimo viešbutyje ir maitinimo išlaidų". 

Prieš išvyką į Vengriją pilviškiečiai spektakliuką parodė mokyklos bendruomenei. Jau yra pakviesti vaidinti Vaikų ir jaunimo centre Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga.


Viena iš akimirkų pasirodant Vengrijoje. 
Rūtos BAKŪNIENĖS nuotr.
Autorius:„Santakos“ inform.

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/jega/page2004/kt05114.php
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1382
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2019-08-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License