Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 6
Svečių: 2
Vartotojų: 4
berthats1 , terranceup69 , charliesv18 , bradleyje2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Renovuojama Pilviškių vidurinė mokykla

Daiva BROKAITĖ 
Savivaldybės informacijos specialistė

Pilviškių vidurinės mokyklos remontui iš valstybės biudžeto lėšų skirta 950 tūkst. litų. 

Už šią sumą numatyta atnaujinti vestibiulį, senus langus pakeisti plastikiniais, taip pat pakeisti lauko duris, dalį vidinių durų, šlaitinio stogo viršutinę dangą bei stogo medines konstrukcijas, įrengti lietaus vandens nuvedimo nuo stogo sistemą, pakeisti šilumos mazgo įrenginius, suremontuoti pagrindinius laiptus, nuogrindas ir cokolinę pastato dalį. Taip pat numatyta įrengti pandusą ir tualetą neįgaliesiems, pakloti šaligatvio plytelių nuogrindą, kt. 

Remonto darbų konkursą laimėjo mažiausią kainą pasiūliusi UAB „Vilkasta". Remontas truks tris mėnesius. 

Pilviškių vidurinė mokykla – jau šeštoji atnaujinama mokykla mūsų rajone. Per pastaruosius metus renovuotos: Bartninkų J.Basanavičiaus vidurinė mokykla (720 tūkst. Lt), S.Nėries vidurinė mokykla (388 tūkst. Lt), Gižų pagrindinė mokykla (1493 tūkst. Lt), „Aušros" vidurinė mokykla (990 tūkst. Lt), Kybartų K.Donelaičio vidurinė mokykla (520 tūkst. Lt). Be šių mokyklų renovacijos, pagerintos sąlygos ir kitose. Giedrių pagrindinėje mokykloje už 142 tūkst. Lt rekonstruota katilinė, už 47 tūkst. Lt Sūdavos vidurinės mokyklos viduje įrengti tualetai. 75 tūkst. Lt buvo skirta Keturvalakių pagrindinės mokyklos stogui ir sporto salei remontuoti. Jau daug kartų spaudoje buvo rašyta apie naujosios Kybartų pagrindinės mokyklos statybą. Šioms statyboms išleista apie 20 milijonų litų. Vien per ketverius pastaruosius metus mokykloje atlikta darbų už 13487 tūkst. Lt. Iš viso per šį laikotarpį į mokyklų renovaciją ir statybą iš rajono Savivaldybės ir valstybės lėšų investuota apie 18062 tūkst. Lt. 

Šiuo metu Savivaldybės specialistai ieško būdų, kaip artimiausiu metu būtų galima išspręsti Gražiškių vidurinės ir Keturvalakių pagrindinės mokyklų remonto finansavimo reikalus. Paskaičiuota, kad Gražiškių vidurinei mokyklai atnaujinti reikėtų apie 2 milijonų, o Keturvalakių pagrindinei – apie 900 tūkst. litų.Autorius:Daiva BROKAITĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/jega/page2004/kt072010.php
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1345
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Pirmadienis, 2019-07-22

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License