Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 4
Svečių: 4
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Išsiblaivę tėvai gailisi savo pačių sumuštų vaikų

Kristina ŽALNIERUKYNAITĖ

Visur trūksta tvarkos 

Pareiškimą, kad Klausučiuose sumušti du mažamečiai, pareigūnai gavo iš jų mamos. Ašarotus mažuosius ji rado grįžusi iš darbo siuvimo fabrike. 

Pasak Klausučių seniūnės Gemos Skystimienės, Dalios ir Valdo Stankevičių šeima tai įtraukiama į probleminių šeimų sąrašą, tai išbraukiama. Šešiolika metų drauge gyvenantys sutuoktiniai nesutaria, namuose nėra tvarkos – trūksta tiek vyriškos, tiek moteriškos rankos. 

Užsukus į Stankevičių kiemą viskuo galima buvo įsitikinti savo akimis. Suzmekę laipteliai vedė į aplūžusį priebutį, o virtuvėje, tarp rakandų ir agurkų lupenų, puikavosi didžiulis apmusijęs veidrodis. Užtat ant dujinės viryklės riogsojo nemažas puodas tirštos pupelių sriubos. 

Persistengė auklėdamas 

Savo devynmečius dvynius sūnus nuskriaudusį Valdą Stankevičių radome pašiūrėje. Keturiasdešimt dvejų metų vyriškis sakė čia dabar ir gyvenantis, mat su žmona po vienu stogu būti neįmanoma. Vyras skundėsi, kad pati nežiūri namų, neravi daržo. Nors ji neišgėrinėja, bet namuose būna retai – jai vien paskalos galvoje. Su vaikais dažniausiai jis ir užsiimantis, tad ne dyvai, kad visko pasitaiko. 

Paskutinį kartą sakė juos paauklėjęs gumine žarna už tai, kad neklausė. Motinai ryte išėjus į darbą jie liko su tėvu ir paprašė valgyti. V.Stankevičius liepė sūnums pakasti bulvių, kad galėtų iškepti. Užuot darę, kas liepta, vaikai ketvertui valandų dingo iš namų ir alkani žaidė su draugais. Kai grįžo, tėtis jau buvo „užmynęs ant kamščio" ir beauklėdamas dvynukus persistengė. Tą jis ir pats pripažino. 

Vyriškis dievagojosi, kad daugiau jų neliesiąs, nors ir matys, kad sūnūs negerai elgiasi. Ir žodžio nesakysiąs, tegul žmona tvarkosi, tada žinos, ką reiškia auklėti vaikus. 


Gyvena nesusituokę 

Tuo tarpu Pilviškiuose gyvenantis Donatas Počas savo vos nuo žemės atsiplėšusius tris sūnelius terorizuoja ne pirmą kartą. Vos ketverių, dvejų su puse ir pusantrų metukų vaikeliai jau yra pabuvę Kybartų globos namuose. 

Šįkart jis savo namiškius įsiutęs išmėtė pro duris. Dvidešimt ketverių metų D.Počas ir Kazlų Rūdos seniūnijoje registruota Renata Bepirštytė gyvena nesusituokę ir augina ketvertą vaikų. Mažiausiai jų dukrelei tėra penketas mėnesių. Laimei, vežimėlyje tykiai miegančios mažylės įsisiautėjęs tėvas nelietė. 


Tėvui iškelta byla 

Pasak D.Počo, jam „nelaiko nervai", nes gyvenimo draugė nesitvarko ir daro gėdą. Iš socialinių pašalpų gyvenantys žmonės dar uždarbiauja pas ūkininkus, kaimynus, tik R.Bepirštytę jau mažai kas prašo pagalbos. Pasak vyriškio, ji iš visur išvejama už tai, kad mėgsta vagiliauti. Ir šiaip gyvenimo nežiūri, dažnai dingsta iš namų. Po vieno tokio „fokuso" jis ir pratrūkęs. Prisigėręs vaistų, paskui degtinės ir kaip viskas vėliau vyko teigia neatsimenantis. 

Už ne pirmą vaikų sumušimą jam iškelta baudžiamoji byla. Ši bus jau ne pirma. Kadangi D.Počas turi lygtinį teistumą, galimas daiktas, kad dabar jam teks pasėdėti už grotų. Kol dar laisvas, ketverių vaikų tėvas nutarė kreiptis į medikus ir pasigydyti pašlijusius nervus. 

Iškart po incidento visi trys vaikai buvo paimti Vaiko teisių apsaugos tarnybos ir išvežti į Kybartų vaikų globos namus. Sužinojus, kad motinos gyvenamoji vieta – Kazlų Rūda, mažyliai išvežti ten. Jų motina jau buvo pradėjusi tvarkytis dokumentus registracijai Pilviškiuose, kur ji ir gyvena, tad tenykštė Vaiko teisių apsaugos tarnyba tris sūnus vėl grąžino motinai.
Autorius:Kristina ŽALNIERUKYNAITĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/jega/page2004/kt08214.php
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1164
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2019-06-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License