Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Baikeriai suorganizavo stovyklą Alksnėnų kaimo vaikams

Andrius GRYGELAITIS

Praėjusį šeštadienį Vištyčio poilsiavietėje „Pušelė" kaip niekada garsiai klegėjo vaikų juokas, girdėjosi motociklų variklių ūžesys. Tądien Vilkaviškio baikerių klubas „Damselfly" šioje poilsiavietėje surengė Alksnėnų kaimo bendruomenės vaikų stovyklą.

„Pernai mūsų klubo atstovams teko dalyvauti Vilkaviškio policijos pareigūnų organizuotoje panašioje stovykloje padidintos rizikos grupės vaikams. Tuomet šis projektas tiek mums, tiek ten dalyvavusiam jaunimui paliko didžiulį įspūdį, todėl šiemet nusprendėme ir patys surengti kažką panašaus", – pasakojo „Damselfly" prezidentas Ramūnas Kašinskas.

Paklaustas, kodėl būtent Alksnėnų kaimo vaikai buvo sukviesti į stovyklą, R. Kašinskas atsakė trumpai ir aiškiai. Pasak jo, kadangi pagrindiniai šios akcijos rėmėjai buvo Alksnėnų ūkininkai, todėl ir vaikai pakviesti būtent iš šio krašto.

„Alksnėnų pradinėje mokykloje išplatinome skelbimą apie rengiamą stovyklą. Šios įstaigos vadovai labai palaikė mūsų iniciatyvą, net skyrė autobusą vaikams atvežti. Kadangi didžioji dalis mažųjų yra iš sunkiai besiverčiančių šeimų, todėl daugeliui jų tai buvo viena iš retų galimybių kur nors ištrūkti, ką nors pamatyti", – džiaugėsi R. Kašinskas.

Iš viso į Vištytį susirinko 31 vaikas. Kai kuriuos atlydėjo tėvai. Kiekvienas dalyvis buvo įtrauktas į turiningą ir linksmą dienos veiklą.

Vaikai galėjo išbandyti savo jėgas žaisdami futbolą ar tinklinį, traukdami virvę. Greičiausieji ir vikriausieji varžėsi įdomioje balionų varymo rungtyje „Kautas", o taikliausiuosius išaiškino šaudymo į taikinį rungtis.

Itin linksma ir kiek neįprasta vaikams pasirodė „ieties metimo" rungtis. Joje vietoj įprasto sportinio įrankio mažiesiems teko mesti... dantų krapštukus.

Šventinėje programoje neliko nuskriaustas nė vienas dalyvis. Rungčių nugalėtojai bei prizininkai buvo apdovanoti atminimo diplomais. Visiems vaikams įteikti baikerių simbolika papuošti medaliai, o iš stovyklautojų išrinktam kapitonui – didžiulė atminimo taurė.

Ją, kaip padėką už supratingumą ir idėjos palaikymą, kapitonas įsipareigojo parvežti į Alksnėnų pradinę mokyklą.

Be įvairių užsiėmimų, mažiesiems Alksnėnų kaimo gyventojams netrūko ir daugiau pramogų. Jie per pietus ant laužo kepė bulves ir dešreles, o kiekvienas stovyklos dalyvis pavėžintas baikerių motociklais.

„Išvykdami vaikai dėkojo už gerai praleistą laiką, klausinėjo, ar ir ateityje planuojame surengti panašias akcijas. Kiekvienas mažylis išvažiavo kupinas nepamirštamų įspūdžių", – pasakojo baikerių prezidentas.

Jis pažadėjo, kad šiais metais tai nebuvo paskutinė „Damselfly" organizuota gerumo akcija. Klubo nariai vasarą tradiciškai ketina su dovanomis aplankyti keletą vargingai gyvenančių rajono šeimų.


Padėka

Vilkaviškio baikerių klubas „Damselfly" už paramą rengiant šią stovyklą ypač dėkoja UAB „Labora" bei Alksnėnų kaimo ūkininkams Dariui Pakarskui, Sigitui Žilinskui, Tadui Almonaičiui, Stasiui Jasulaičiui, Broniui Skrockiui, Gintui Juraičiui, Romutei Vaičekauskienei, Birutei Greifenbergienei, Kęstui Liorentui, Kazimierui Venckui ir Valdui Kamaičiui.


Stovykloje vaikams ypač patiko pasivažinėjimas baikerių motociklais.
 Foto: A. Grigelaitis.Autorius:Andrius GRYGELAITIS

Šaltinis: http://santaka.info/?sid=21032
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 2144 | Raktažodžiai: vaikai, baikeriai
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Pirmadienis, 2018-12-10

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License